PORTÁL SPOLEČNÉ ČESKÉ A SLOVENSKÉ EDICE ČASOPISU TVAROVÁNÍ TĚLA – KONDIČNÍ TRÉNINK – SPORTOVNÍ VÝŽIVA – SUPLEMENTACE FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLERSS ikona
top logo 1 februar
E-mailVytisknout

O nás

 

NAŠE MÉDIA

Magazín tělesné kultury MUSCLE&FITNESS je už od svého vzniku v roce 1991 nejčtenějším časopisem svého druhu na českém a slovenském trhu.

Internetový portál MUSCLE&FITNESS ONLINE (www.muscle-fitness.cz a www.muscle-fitness.sk) produkuje od roku 2000 stále populárnější webové stránky s podobným zaměřením jako tištěný časopis.

Pro statisíce lidí, muže i ženy širokého věkového rozpětí v České republice a ve Slovenské republice (ale také jinde na světě), se MUSCLE&FITNESS stal významným pomocníkem, trenérem i poradcem při jejich aktivním sportování, zaměřeném na formování postavy, zlepšování kondice, správnou výživu a celkově zdravou životosprávu. Děje se tak skloubením teoretických poznatků a bohatě ilustrovaných praktických návodů. Čerpáme přitom z nejlepších světových a domácích odborných zdrojů. MUSCLE&FITNESS jako jediný z časopisů, věnujících se podobné tématice, vychází od svého vzniku pravidelně 12x v roce jako měsíčník.

Ústředními tématy MUSCLE&FITNESS jako magazínu pro superfitness a zdravý životní styl jsou posilovací a kondiční cvičení, sportovní výživa, suplementace, regenerace, bodybuilding, silové sporty, aerobik, bojová umění a další. Záměrem redakce je poskytování kvalitního informačního a metodického servisu pro sportovce mnoha odvětví a různé výkonnostní úrovně a rovněž popularizace životního stylu fitness pro širší veřejnost. Vytváříme tak přemostění mezi aktivními sportovci a tou částí populace, která si cestu ke kondičně-rekreačnímu cvičení hledá, nebo k němu potenciálně inklinuje.

Časopis MUSCLE&FITNESS (v prvním roce své existence vycházel pod názvem FIT-plus) vznikl v Československu a tento „federální“ charakter si udržuje dodnes, ať již jde o témata, složení autorského týmu nebo jazyk příspěvků. To je náš další „most,“ v tomto případě mezi dvěma blízkými národy. MUSCLE&FITNESS jako jediné médium v této oblasti rovnocenně pokrývá dění jak na světové, tak na české a slovenské scéně. Naše ústřední redakce sídlí v Bratislavě, ale filiální pracoviště máme v New Yorku, Kalifornii, v Praze, v Brně a v Hodoníně. A co je z pohledu čtenářů důležité – pro nás jsou všichni naši zákazníci, od Aše (západ Česka) až po Čiernu nad Tisou (východ Slovenska), v každém ohledu rovnocenní!

Všechny uvedené zásady platí nejen v souvislosti s tištěným časopisem, ale i s internetovým portálem MUSCLE&FITNESS ONLINE, který funguje od roku 2001, je v partnerském vztahu k printovému médiu a denně jej navštěvují tisíce čtenářů.

Všechny vaše názory, připomínky a komentáře k zaměření, obsahu a dizajnu jak časopisu MUSCLE&FITNESS, tak našich web-stránek, rádi přivítáme na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Popularitu našich médií dobře ilustruje i rekordní počet fanoušků
MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak na Facebooku.

NAŠE ZÁZEMÍ

Internetové stránky MUSCLE&FITNESS ONLINE (www.muscle-fitness.cz a www.muscle-fitness.sk) připravuje redakce měsíčníku MUSCLE&FITNESS.

Tisíce fanoušků navštěvuje denně i profil MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak na Facebooku.

Značka MUSCLE&FITNESS představuje v oblasti fitness, bodybuildingu a zdravého životního stylu světový titul č. 1. Anglickou verzi časopisu MUSCLE&FITNESS vydává v USA společnost WEIDER PUBLICATIONS/AMERICAN MEDIA, Inc.

Společná česká a slovenská edice časopisu MUSCLE&FITNESS vychází od roku 1992 a MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak Edition disponuje na základě licenční smlouvy s AMERICAN MEDIA, Inc. výhradními autorskými právy v České republice a ve Slovenské republice.

© Copyright by MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak Edition (1991–2015). Přebírání materiálů z časopisu MUSCLE&FITNESS a z web-stránek portálu M&F ONLINE jen s předcházejícím písemným souhlasem vydavatele.

 

NÁŠ TÝM

Zakladatel, vydavatel a šéfredaktor 1991-2016 
PhDr. ĽUDOVÍT MAJOR

Zástupce šéfredaktora
Mgr. BORIS BÁRDOŠ

Editorka
Mgr. ZLATA KLAUČOVÁ

Odborný redaktor a online editor 
Mgr. ERIK RÉDLI

Publicisté
JOSEF ŠVUB
Ing. IVAN MACH, CSc. 

Grafický dizajnér 
PETER KOHÚT

Hlavný fotograf
ZDENĚK DRYÁK

Jazyková redaktorka
PhDr. DANA BINDASOVÁ

Sekretariát a předplatné pro SR 
ĽUBICA VAVRINCOVÁ

Manažer marketingu  a inzerce 
Bc. PETRA ŠIŠKOVÁ
00421 901 747 568
00420 777 188 111
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předplatné do ČR
EVA GÜNZELOVÁ

Odborní konzultanti 
MVDr. ALEXANDER BAČINSKÝ, CSc. 
Prof. MUDr. DUŠAN HAMAR, PhD. 
Mgr. MILAN JABLONSKÝ 
PaedDr. PETR TLAPÁK, CSc. 
Ing. arch. JURAJ VIŠNÝ