PORTÁL SPOLEČNÉ ČESKÉ A SLOVENSKÉ EDICE ČASOPISU TVAROVÁNÍ TĚLA – KONDIČNÍ TRÉNINK – SPORTOVNÍ VÝŽIVA – SUPLEMENTACE FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLERSS ikona
top logo 1 februar
E-mailVytisknout
 

BFC Cup 2018 Česká Lípa

|foto: ZDENĚK DRYÁK

skfcrPohárová soutěž BFC Cup 2018 se konala v neděli 6. května v kulturním domě v České Lípě. Na pódiu se představilo 112 závodníků. Přinášíme fotografie finalistů a vítězů.

Kompletní výsledky najdete zde.

body do164 1278
Bodyfitness do 164 cm: 3. Renata Jevická, 4. Andrea Jančíková, 1. Marcela Veselá. 2. Martina Habová.


body do164 Marcela Veselá1342

Marcela Veselá


body nad164 1319

Bodyfitness nad 164 cm: 5. Simona Šimánová, 4. Sonja Ronaldo, 6. Radka Dubenecká, 2. Jitka Šipošová, 1. Eliška Ehrenbergerová, 3. Marie Zapletalová.


body nad164 Eliška Ehrenbergerová1354

Eliška Ehrenbergerová


bik do162 1596

Bikini fitness do 162 cm: 3. Carina Merscher, 4. Hana Rejnartová, 2. Kristýna Seidlová, 5. Kristýna Holá, 6. Adriana Mikešová, 1. Dita Láblerová.


bik do162 Dita Láblerová1895

Dita Láblerová


bik do165 1678

Bikini fitness do 165 cm: 1. Lenka Puflerová, 2. Viktoria Babíková, 4. Michaela Roubalová, 6. Vendula Mačalíková, 3. Alena Víšková, 5. Lina Fernanda Cardozo.


bik abs Lenka Puflerová1907

Lenka Puflerová (absolutní vítězka)


bik do170 1767

Bikini fitness do 170 cm: 4. Nevena Ugrenovic, 5. Pavla Halabrínová, 2. Tamara Humer, 6. Andrea Málková, 5. Magdaléna Fejfarová, 1. Marie Sázelová.


bik do170 Marie Sázelová1929

Marie Sázelová


bik nad170 1822

Bikini nad 170 cm: 1. Jacqueline Figová, 3. Barbora Jarmarová, 3. Zuzana Černochová, 2. Kristýna Berná, 6. Monika Klementová, 4. Petra Zvoníčková.


bik nad170 Jacqueline Figová1944

Jacqueline Figová


ph do178 1842

Physique mužů do 178 cm: 1. David Hrončok, 2. Jakub Urban, 5. Lukáš Hlavnička, 6. Šimon Krejčí, 2. Martin Horák, 4. Martin Kraml.


ph do178 David Hrončok1950

David Hrončok


ph do182 1861

Physique mužů do 182 cm: 4. Jaroslav Vrzáček, 2. Lukáš Sládek, 1. Pavel Havelka, 3. Petr Kaiser, 6. Bohuslav Špaček, 5. Tomáš Brabec.


ph do182 Pavel Havelka1956

Pavel Havelka


ph nad182 1883

Physique mužů nad 182 cm: 4. Marek Kavina, 2. Philip Stehlík, 6. Mario Korntheuer, 1. Filip Kroček, 5. Vladimír Bělka, 3. Serhii Tymoshchuk.


ph abs Filip Kroček1996

Filip Kroček (absolutní vítěz)


klas do180 1208

Klasická kulturistika do 180 cm: 3. Martin Dostál, 5. Dušan Mankovecký, 2. Denis Petkovic, 1. Richard Bílík, 4. Michal Beneš, 6. Ladislav Pitrmoc.


klas do180 Richard Bílík1326

Richard Bílík


Klasika nad 180 cm BTF

Klasická kulturistika nad 180 cm: 5. Jan Jiří Vícha, 4. Jan Bláha, 6. David Bednár, 2. Miroslav Beck, 1. Daniel Šilhán, 3. Jiří Vinš.


jun nad85 Daniel Šilhán1521

Daniel Šilhán


jun do85 1384

Kulturistika juniorů do 85 kg: 4. Jaroslav Čada, 3. Michal Beneš, 6. Vojtěch Nádeníček, 5. Patrik Hamouz, 2. René Blahovský, 1. David Ježek.


jun do85 David Ježek1513

David Ježek


jun nad85 1415

Kulturistika juniorů nad 85 kg: 3. Vladimír Vacík, 5. Martin Adamus, 6. Jan Echtner, 2. Miroslav Beck, 1. Daniel Šilhán, 4. Jiří Vojáček.


jun nad85 Daniel Šilhán1521

Daniel Šilhán


k do90 1454

Kulturistika do 90 kg: 6. Matěj Bartoš, 2. Tomáš Blahout, 1. Antonín Téma, 3. Tomáš Söhnel, 4. Lukáš Růžička, 5. Radoslav Slavík.


k abs Antonín Téma1547

Antonín Téma (absolutní vítěz)


k nad90 1501

Kulturistika nad 90 kg: 3. Karel Slavík, 2. Markus Ettenauer, 6. Martin Adamus, 1. Jan Matějka, 5. Ervín Wallisch, 4. Michal Kičák.


k nad90 Jan Matějka1532

Jan Matějka


rozhodcí 2004

Rozhodčí