DŘEP: 300 kg pro 8 opakování v podání kulturisty Hollingsheada

James Hollingshead

Impozantních 360 kg na mrtvý tah, 8 opakování s 300 kg na dřep i mrtvý tah, 90ky na prsa nebo 10 x 200 kg bench press. A to pouze zmiňuji výkony z poslední doby. Na internetu uslyšíte, že pro kulturisty není důležité zdvihat velké váhy. Sval prý nepozná, kolik kilogramů je na čince naloženo. Já s tím rozhodně nesouhlasím, ale nikoho tady přemlouvat nebudu. Na internetu je ohledně tréninku tolik informací a já doopravdy nemám zájem internet zahlcovat ještě víc. Kdo chce, tak to dělá, kdo nechce, má jinou cestu. Ve Velké Británii rozhodně chtějí. Parta kulturistů, jako jsou James Hollingshead, jehož výkony jsem zmínil na začátku článku, nebo Luke Sandoe a Jordan Peters jedou bomby. Tito kulturisté se snaží zlepšit tím, že se posouvají také v tréninku. Hledají své limity a trénují na to, aby tyto limity posunuli ještě někam dál. V tréninku se nevyhýbají ničemu. Makají, dřou a potí krev. Drobné bolístky nejsou problém. Je důvod, proč se v poslední době Britům tolik daří. Na open Olympii jich letos bude asi celkem dost. Reálně vidím šance u 4 borců. Dva mají účast jistou.
Podívejte se na poslední video z tréninku anglického profesionála Jamese Hollingsheada. Osm velmi pěkných a povedených opakování s 300 kg na dřep. Tohoto borce se vyplatí sledovat!

View this post on Instagram

Quad day Squats not just for strength and size but condition 300 x 8 pretty happy with that Thank god for Total war . . . @Redcon1 save 20% using Code James20 link in bio ———————————————————————————– @lovehempuk save 20% using code Jh20 ———————————————————————————– @lifefooduk save 10% using code James10 ———————————————————————————– @iron_monkey_wear save 10% using code Hollingshead10 ———————————————————————————– For many of my videos visit my YouTube  https://www.youtube.com/user/89jhollingshead . . . #redcon1 #totalwar #bringthenoise #beingredcon1 #bodybuilding #work #dothenecessary #britishbodybuilding #ifbbproleague #motivation #consistency #ifbb #strong #live #compete #train #grow

A post shared by James Hollingshead (@hollingshead89) on