42. ročník GP Pepa Opava už v sobotu!

GP Pepa Opava

V sobotu 5. prosince se v Opavě koná již 42. ročník soutěže GP Pepa Opava. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique a classic physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness a physique žen – kompletní propozice zobrazíte zde. Absolutní vítězové kategorie kulturistika muži a bikiny fitness žen získají profesionální kartu IFBB Elite Pro. Klání se uskuteční v Lidovém domě v Opavě (ulice Otická 10). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 20 českých závodníků. Uzávěrka přihlášek je v úterý 1. prosince o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Přímý přenos

Soutěže startuje v 10:00 a proběhne bez diváků. GP PEPA Opava 2020 bude vysílána živě na www.pepasport.cz.

Letošní součástí GP Pepa Opava je profesionální soutěž IFBB ELITE Czechia-PRO v kategoriích kulturistika mužů a bikiny fitness žen. Klání profesionálů začne v 18 hod.

Negativní PCR test na Covid-19


Stále platí podmínka, dle nařízení vlády a pravidel, jejichž realizace je po udělení výjimky povinná, že každý účastník akce se musí (sportovec, trenér, pořadatel, fotograf, atd.) prokázat negativním PCR testem na Covid-19 ne starším 48 hodin od odběru biologického vzorku a to v písemné podobě. Potvrzení ve formě SMS tedy akceptováno nebude. Zahraniční účastníci se rovněž musí prokázat negativním PCR testem, který nesmí být starší 72 hodin od odběru biologického vzorku.

 

https://www.skfcr.cz/index.php?clanek=2147