ANDI NEUMANNOVÁ: Ukazuje prsa a vy si hrajete na to, jak ji nesnášíte. Přitom ji vůbec neznáte.

Andi Neumannová

Andi Neumannová je člověkem, se kterým se znám již 6 let. Poznal jsem ji cestou autobusem z Prahy do Kolína nad Rýnem, když jsme „spolu“ jeli na FIBO. Andi tam jela pracovat pro svého sponzora a já tam jel pracovat na stánek taktéž. Během dalších let jsem se s Andi pravidelně potkával na fitness výstavách i v zákulisí soutěží, kde Andi závodila jako bikini fitnesska. Vrcholem byl zisk bronzové medaile z Mistrovství Evropy 2017 (toho roku nebyla žádná Slovenka lepší v kategorii bikini fitness na ME). Dále pak zlato z IFBB Diamond Cup Ostrava 2017.
Andi je úspěšný sportovec, kterého však drtivá většina z vás zná zcela jinak. Z instagramu. Nikdo ji neznáte, ale přesto ji soudíte. No budu stručný. Pokud byste si měli popovídat s 20 bikini fitnesskami, tak si osobní konverzaci s Andi užijete vůbec nejvíc. Zanechá na vás dojem. A jako jediná se vám ozve a zeptá se z ničeho nic, jak se máte, nebo co je u vás nového. To je Andi, kterou znám já. A vy máte možnost ji poznat stejně tak díky jedinečnému rozhovoru z podcastu THE BUCA TALKS, kde na sebe Andi prozradila věci, které vám vyrazí dech. Tak si ho nechte vyrazit a dejte ji šanci.

Andi Neumannová v THE BUCA TALKS podcastu

„Bikini fitnesska. Trénerka. Žena. Andy väčšinou vidíte cez sociálne siete. Hodnotíte ji. Ale ešte ju nikto takto nepočul. Nikto v jej topánkach nechodil. Ani nechodí. Je extravagantná, ale úprimná. Je extrovertná, no miluje svoj kľud. Málo kto vie, že:
1 h denne rok cvičila pred zrkadlom pózing podľa youtubových videí.
Je na invalidnom dôchodku.
Z tuku sa nedá urobiť svalstvo. To vie iba Harry Potter svojimi čarami.
A to že Andy aktívne využíva svoj čas a každý deň, ktorý má. Ukazuje prsia, ukazuje sexi pózy ale má na to právo. Ako každý, kto sa svojím štýlom prezentuje. Som preto vďačná, že Andy prehovorila veľmi úprimne a spoznáte ju ako osobu, ženu a človeka, ktorý má tie správne hodnoty. Preto aj všetky zbytočné, sexistické a urážajúce komentáre blokujem a mažem, lebo u mna len tancujeme, bavíme sa a for negativity is no place over here.“

Jak poslouchat na mobilu i offline?

Ne každému se chce poslouchat zvukový záznam na youtube. Mnohem lepší varianta je poslouchat přes aplikaci SPOTIFY, nebo také SOUNDCLOUD, Podcast Addict (Android) či (Apple) Podcasts. Tento podcast si tam naleznete, pokud si po stažení nějaké z těchto aplikací dáte vyhledat: The Buca Talks. Pak už stačí si jakoukoliv epizodu stáhnout a poslouchat kdykoliv a kdekoliv. Při vaření, při jízdě autem nebo v MHD, na procházce, nebo v posilovně na kardiu.
1. část

2. část

Minutáž 1. části

2:20 Moje prvé zoznámenie s Andy
4:00 Extravagantnosť a pozornosť
5:00 Stage a bikiny fitness
8:00 Choroba, nádory, vykrvácanie
22:40 Nesúď knihu podľa obalu
29:00 Andy, peniaze, hmotné veci
32:00 Biologická liečba
34:00 Keď ti chutí tuniak a nechutí sladké
37:00 Tréning – len ty a činky
38:00 Pozdravujeme Mária Crkoňa
42:00 Sypačky
49:00 Princípy tréningu a stravy
53:30 Tajomstvo Andy ako nikdy nepribrala po súťaži
58:00 Andy a vzťahy časť 1

Minutáž 2. části

4:00 Najkrajší vzťah – rodičia
7:50 Prečo má Andy neštastie v láske?
10:00 Karlos Vemola
15:00 Instagram nie je realita
20:00 Romantická láska
23:00 Hejteri, muži, uchyláci – BLOCK BEZ HANBY 😀
25:00 Ako sa popasovať so zlými a útočnými názormi
32:00 Súťaženie bikini fitness
36:30 Ako Andy zobrala gule na chrbát
37:00 Pravda o PRSKACH
48:00 Vaše otázky z INSTAGRAMU
50:00 Plánuje Andy súťažiť?

Andi Neumannová