Arnold a Barbara (3)

barbara07.jpgPokračujeme sérií otázek reportéra portálu getbig.com Davida Robsona a odpovědí Barbary Baker-Outland z roku 2009. Tři roky předtím vydala 325stránkovou knihu „Arnold and Me, In The Shadow of Austrian Oak,“ v níž jejich pětiletý vztah detailně popisuje; sám Schwarzenegger knihu doplnil předmluvou.

D. ROBSON: Kdy ve vašem vztahu došlo k bodu, v němž jste poznala, že jej bere vážně?

B. BAKER: První dva společné měsíce jsme prožili v létě 1969. Já nehodlala zahájit sexuální vztah před manželstvím a on to nemohl skousnout. Tak jsme se rozdělili, já odjela na poslední rok studií do San Diega a on do New Yorku natáčet film Hercules in New York. Najednou mi ale zavolal a mimo jiné řekl, že mne chápe, takže když se vrátil z New Yorku, já šla do Santa Moniky. Postupně jsme spolu trávili víkendy a on mi platil letenky. Došla jsem k přesvědčení, že mne tenhle chlap miluje a váží si mne. Oba jsme byli ochotní ustoupit a já mu dala svou nevinnost.

barbara06.jpg

DR: Jak byste popsala váš vztah od začátku do konce?

BB: Jistě mi to změnilo život. Vedle něho byl život mnohem zajímavější, emočně bouřlivý. Vydržela jsem to, ale náš vztah byl celý o něm. Dovolila jsem to, neboť jsem jej zbožňovala natolik, až jsem ztratila sama sebe. Použila bych slovo závislá. Nedovedla jsem si představit život bez něho. Pokud tohle uděláte, ztrácíte svou moc, my však měli spousty legrace a bylo nám dobře. Jezdili jsme na výlety po Kalifornii, navštěvovali mou rodinu, často v doprovodu Franca Columbu, Artie Zellera a ženatých chlapů z Muscle Beach.

 

barbara08.jpg