Arnold Classic 2020: fotografie a videa

Dvaatřicátý ročník prestižní Arnold Classic je za námi, v sobotu 7. března jsme viděli triumf staronového šampiona. Vítěz z roku 2018, exotický Nizozemec s ghanskými kořeny William Bonac nedal nikomu šanci a opět triumfoval. Nutno říct, že zcela oprávněně, když vnesl na pódium nejlepší kombinaci svalových objemů, kvality a detailů i pro něj typickou vynikající plasticitu. Sobotní večer byl na pódiu Greater Columbus Convention Centra jednoznačně Bonacův, nicméně při pohledu na letošní 13členné startovní pole si možná nejeden fanoušek posteskne za 90. lety, kdy na pódiích nebyla nouze o typovou rozmanitost i vynikající formy. Co myslíte, jak by asi obstála dnešní špička tváří v tvář Kevinu Levroneovi, Flexu Wheelerovi, Chrisu Cormierovi, Shawnu Rayovi, Ronnie Colemanovi nebo Dorianu Yatesovi v době jejích výkonnostního vrcholu? Máme takový pocit, že nic moc…
Optimizmem v tomto směru zrovna nehýří ani redaktor M&F Honza Kavalír ve své reportáži z posledního ročníku Arnold Classic. K zápolení se nyní vracíme výběrem fotografií a video záznamem.

Do pozornosti vám dáváme záznam finálového večera Arnold Classic 2020. Na následujících fotografiích jsou zachycená jednotlivá porovnávání. V galerii pak najdete indivuální snímky všech účastníků – vždy v přední, boční a zadní póze. Velký výběr fotgrafií ze soutěží IFBB Professional League je rovněž v nabídce serveru NPC News Online.

William Bonac ve chvílích svého triumfu – s Arnoldem Schwarzeneggerem i jeho stylizovanou podobiznou, určenou vítězi 32. ročníku Arnold Classic.

Finálová šestice (zleva): 4. Steve Kuclo, 3. Mamdouh Elssbiay, 1. William Bonac, 2. Dexter Jackson, 5. Sergio Oliva Jr., Cedric McMillan

Medailisté (zleva): 3. Elssbiay, 1. Bonac, 2. D. Jackson

Elssbiay, D. Jackson, Bonac

Elssbiay, D. Jackson, Bonac

Elssbiay, D. Jackson, Bonac

D. Jackson, Elssbiay, Bonac

D. Jackson, Elssbiay, Bonac

D. Jackson, Bonac, Elssbiay

Kuclo (4.), Oliva (5.), McMillan (6.), Williams (7.)

Kuclo, Oliva, McMillan, Williams

Kuclo, Oliva, McMillan, Williams

Kuclo, Oliva, McMillan, Williams

McMillan, Oliva, Kuclo, Williams

Lenartowicz (11.), Martinez (9.), Charles (8.), Moore (10.), Aste (12.), J. Jackson (13.)

Lenartowicz, Martinez, Charles, Moore, Aste, J. Jackson