Arnoldův syn Joseph pózuje po vzoru otce

Je známo, že Joseph Baena (22), nemanželský syn Arnolda Schwarzeneggera, rád sdílí fotografie svého progresu ve formování postavy na sociálních sítích. Tento týden například přijal výzvu v tzv. #ClassicChallenge, v níž je úkolem účastníků předvést klasické pózy z historie bodybuildingu. Baena se přirozeně rozhodl napodobit svého slavného otce a stříhl si hned několik emblematických póz, jimiž jeho tatík vládl kulturistickým podiím v 70. letech minulého století.

Joseph Baena napodobuje emblematické pózy svého slavného otce.

Měl se je kdy naučit, s jejích originálním protagonistou tráví Joseph hodně času sportem: často společně jezdí na kole a zejména trénují v posilovně. Nedávno Joseph na adresu otce dokonce poznamenal, že je to „ten nejlepší sparingpartner na světě“. Inu, s tímto tvrzením se lze přít jen těžko. Anebo si dovedete představit lepšího tréninkového parťáka, než je Arnie :)?
Joseph je plodem románků, který měl Arnold se svou hospodyní Mildred Baenovou v době, kdy byl v manželství s Marií Shriverovou (pár se rozešel a žije odděleně od roku 2011).

Joseph pózuje v internetové výzvě #ClassicChallenge (listopad 2019)

Pokud se týče lásky k bodybuildingu a genetiky pro růst svalů, Joseph se ze všech Arnoldových synů patrně potatil nejvíc.
Jeho další dva synové, Patrick (26) a Christopher (26), které má s Marií ze slavného klanu Kennedyů, patrně tolik vřelý vztah k činkám a svalům nemají.

Pro úplnost dodejme, že s Marií Shriverovou má Arnold ještě dvě dcery – Christinu (28) a starší Katherine (30), která letos v červnu rozvířila hladiny společenských rubrik sňatkem se známým hercem Chrisem Prattem, jenž se zaskvěl v takových kasových trhácích, jako jsou Avengerové (Endgame, Infinity War), Jurský svět nebo oba díly Strážců galaxie.

Katherine Schwarzenegger se svým chotěm Chrisem Prattem