Bikini fitnessky v karanténě: Jak tráví čas, mohou trénovat a vyjdou finančně?

Karanténa a scéna fitness a kulturistiky

Jak se žije v karanténě? Kde a jak tráví čas? Jak moc utrpí po finanční stránce? Zvládají trénovat – mají jak a kde? Ptáme se československých osobností. Dnes odpovídají bikini fitnessky: Denisa Funioková, Beáta Graňáková, Natálie Myslíková a Klaudia Bartková.

Denisa Funioková

Jak se ti žije v karanténě?

Beru to tak jak to je, už jsem si i docela zvykla a myslím, že když se budeme všichni chovat zodpovědně, brzy to bude zase v normálu 🙂 Věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu…

Kde a jak trávíš čas?

Přes týden jsem ráno v práci na pár hodin , pak jsem už doma a to uklízím, vařím a jím 😀 Čtu si, zatrénuju si a opaluju se na zahrádce. O víkendu s přítelem vyrážíme na výlet někam do přírody. Ale takhle nějak to vypadá i za normálních okolnosti, takže nic extra 😀

Jak moc utrpíš po finanční stránce?

Finančně je to horší, ale na potřebné výdaje jako je nájem, jídlo atd. naštěstí máme. Píšu máme, protože jsme na to dva, ale na rozhazování nebo užívání to není a nějaký čas nebude…

Beáta Graňáková

Jak se ti žije v karanténě?

Zatiaľ celkom fajn, aj keď je to veľký rozdiel oproti mojim dňom predtým, keď som trávila celé dni vo fitku s klientkami.

Kde a jak trávíš čas?

Čas trávim v prírode alebo doma. Cvičím, varím, chodím na prechádzky som svojím psom, pozerám filmy, seriály a rôzne dokumenty.

Jak moc utrpíš po finanční stránce?

Mám nejaké dlhodobé spolupráce online, ale určite je to v tejto dobe ťažké pre každého a dotkne sa to aj mňa, kedže som prišla o väčšinu svojich príjmov aj o sponzora. Ale verím, že čoskoro skončia tieto ťažké časy a bude dobre 🙂

Zvládáš trénovat – máš jak a kde?

Cvičím doma, a snažím sa byť kreatívna a vystačiť si s tým čo mám.

Natálie Myslíková

Jak se ti žije v karanténě?

Žije se mi dobře, můj režim se o tolik nezměnil. Pracuji online, věnuji se věcem do školy a trénuji. Také zkouším nové věci, na které dříve nebyl čas. Čtu si, užívám sluníčka a nebo jdeme na procházku. Samozřejmě se těším, až karanténa skončí, ale všichni to musíme vydržet a společně nějakým způsobem zvládnout.

Kde a jak trávíš čas?

Nejvíce času trávím samozřejmě doma v bytě. Co mě zachraňuje je terasa. Ven chodím jen na nákup, nebo se projít se psem, či vypomoct rodině. Snažím se být s lidmi v kontaktu co nejméně to jde.

Jak moc utrpíš po finanční stránce?

Samozřejmě to není úplně ideální, ale mohlo by být hůře, takže jsem vděčná, že to je tak, jak je. Věnuji se převážně online coachingu, tudíž to v rámci možností běží dobře a jsem také velmi vděčná za podporu mému sponzorovi Nutrendu.

Zvládáš trénovat – máš jak a kde?

Naštěstí mám kde trénovat, tudíž se mohu v klidu stále připravovat na soutěže. I přesto ale často trénuji doma, nakoupila jsem si nějaké vybavení – dvě činky, tyč a lavici a většinou mi to dá zabrat více, jak ve fitku 😀 V přípravě pokračuji stále, v tom se nic nezměnilo. Ne vždy se mi chce se zvednout na trénink (většinu dne nesundám pyžamo), ale vidina podzimních soutěží mě žene vpřed. Tak budeme doufat 🙂

Klaudia Bartková

Jak se ti žije v karanténě?

V karanténe sa mi žije náročnejšie, nemám svoj režim, na ktorý som zvyknutá, chýba mi či už škola alebo práca, alebo ľudia, ktorí boli bežnou súčasťou môjho dňa. Taktiež nemôžem cestovať za rodinou na východ, rodinu som videla naposledy na Vianoce, plánovala som návštevu na veľkú noc, ale nevyšlo to.

Kde a jak trávíš čas?

Väčšinu času trávim doma (prekvapivo), ale našťastie chodím aj do práce, čo je nejaká zmena prostredia a aspoň nejaký kontakt s ľuďmi. Cvičím doma alebo vonku, záleží od toho, ako stíham, ako sa mi chce, aké je počasie, keďže sa to mení. Rada varím a teraz mám na to viac času, keďže ešte študujem, výuku máme online, ale dá sa to zvládať.

Jak moc utrpíš po finanční stránce?

Už predtým som mala inú prácu, niektorí ľudia skôr znižujú svoju pracovnú dobu, my sme ju rozšírili a na zubnej pohotovosti ošetrujeme pacientov. Nie je to moja práca snov, ale teraz je to lepšie ako nič a najmä je to nejaký príjem.

Zvládáš trénovat – máš jak a kde?

Trénujem doma, priniesla som si nejaké činky z fitka a objednala expandery. Z čias prípravy mám stepper, na ktorom si občas dám ráno nejakých 30 minút alebo ideme von na korčule prípadne bicykel. Priateľ mi dáva tréningy boxu takže nenudíme sa, ešte plánujeme nejaké túry a to bude tiež zmena, na ktorú sa teším.