Branch Warren a Johnnie Jackson o tréninku nohou

Chcete zvítězit… Skutečně? Ať je to jakkoliv, trénink nohou je pokaždé ten nejtvrdší. Dokonale vás prověří. Mnoho lidí pak zjistí, že nechtějí zvítězit zas tak moc, jak si mysleli… Tolik ouvertura v podání Branche Warrena k tréninku nohou, který se svým tradičním sparingpartnerem Johnnie Jacksonem absolvují v liduprázdné posilovně.
Ovšem aktuální trénink obou veteránů není to jediné, co je na tomto videu zajímavé. Rozhodně stojí za to se zaposlouchat. Branch a Johnnie totiž v doprovodním komentáři vzpomínají na své nejkrušnější tréninky, které v souvislosti s dolními končetinami zažili. Trénink nohou je podle nich ultimátní prověrkou vůle a odhodlání, při které musí člověk ze sebe vydat naprosto vše, aby ji přežil. A pak to opakovat znovu a znovu, pořád dokola.
Ve svém barvitém vyprávění oba vytahují ty nejdrsnější tréninkové historky, které se odehrály v oprýskaných prostorách originálního Metroflex Gymu v texaském Arlingtonu. Ano, přesně tam, kde onehdy trénoval i legendární Ronnie Coleman. Mimochodem, vyzkoušet ten trénink nohou, který Branch ve videu popisuje, rozhodně nedoporučujeme…
Kvůli lepšímu porozumění si lze u videa zapnout anglické titulky.