Bude PHIL HEATH závodit na Mr. Olympia 2019? Odpověď je NE.

Phil Heath 2019 Mr. Olympia?

Bude Phil Heath závodit na Mr. Olympia 2019?

Otázka, která zajímá snad každého většího fanouška kulturistiky. Otázka, která se na sociálních sítích řeší od chvíle, kdy byl poprvé od roku 2010 prohrál profesionální soutěž.
„Odpověď je, nyní, NE.“

MD Global Muscle Radio

Nový podcast americké webové stránky, online magazínu pod časopisem Muscular Development, s názvem MD Global Muscle Radio má teprve 4 dny, ale už nyní nám poskytuje informace na otázky, které nás zajímají. Moderátoři podcastu Giles Thomas a „legenda MD fóra“ A.J Kelly v první epizodě přivítali 7-násobného Olympia šampiona a přímo se ho zeptali, jestli bude závodit příští rok na Olympii. Téma Phil Heath 2019 Mr. Olympia nás logicky zajímá, a proto je moc dobře, že Phil odpověděl zcela upřímně. Aktuálně si myslí, že na Mr. Olympia 2019 závodit nebude. Zároveň však dodává:

„Ptáte se mě ve chvíli, kdy jsme stále v roce 2018. Dejte mi ještě několik týdnů, pak vám k tomu řeknu víc. Rekonvalescence po operaci je, jedním slovem, pozitivní. Jde to vážně dobře. Věc se má tak, že já prostě nechci prohrát jen kvůli tomu, že mám horší břišáky. To je kravina. Tak prohrát nechci. Nejprve se musím ujistit, že tento problém už nemám. Je mi jasný, že oči všech lidí budou upřeny na mě. Tak to bylo, je a bude. Proto se musím 100% uzdravit. Letos jsem věděl, že 100% nejsem, ale říkal jsem si, že i tak jsem lepší, než všichni ostatní. I tak můžu vyhrát.

Teď mohu upřímně říct, že to byla skvělá zkušenost, ze které jsem se poučil. Všichni chápeme tu bussiness stránku věci. Je super mít kolem sebe ten hype a očekávání fanoušků. Tím spíš, když nemáte sponzory, kteří to udělají za vás. Já však musím počítat s tím, že pohledy všech míří především na mě. Každá nedokonalost se stane tím největším problémem. Tak ke mě lidé přistupují. Zvykám jsi. Budu na to připravený. Akceptuji to. A na základě toho vím, co musím udělat do budoucna, abych byl zdravější, než si kdokoliv z vás dokáže představit.“

Video:


Kompletní rozhovor s Philem naleznete ZDE