CEDRIC MCMILLAN obdržel speciální pozvání na Mr. Olympia 2019! – reakce

Pozvánka na soutěž Mr. Olympia

Největší závod v kulturistice, Mr. Olympia, se blíží. Každý rok o svou šanci závodit s těmi nejlepšími bojují kulturisté z celého světa. Bojují, tvrdě na sobě dřou v objemové přípravy, obětují svůj čas, zdraví i peníze v náročné přípravě, aby pak často na druhé straně zeměkoule stáli vedle svých soupeřů. Soupeřů, kteří mají ten samý cíl. Účast na Mr. Olympia závodě!
Kvalifikace na Mr. Olympia je zcela jasná vždy 13-14 měsíců dopředu před každým ročníkem. V posledních letech platí, že účast na Mr. Olympia si vybojujete následně:
Vítězství na předchozím ročníku Mr. Olympia (stejné i v ostatních přidružených kategoriích v rámci Olympia víkendu)
Top 5 na Mr. Olympia z předchozího roku
Vítězství na profesionální soutěži

Jenže je tu i ta speciální pozvánka. Tu v minulosti dostalo plno kulturistů. V posledních letech ji využili například Kevin Levrone a Flex Wheeler. Nevyužil ji třeba Kai Greene. Letos ji obdržel Cedric McMillan
Top 3 na konci kvalifikačního období v rámci kvalifikačního žebříčku

Cedric McMillan

Cedric je velkým kulturistou. Rozhodně patří mezi nejlepší kulturisty světa, což každoročně potvrzuje. Na jarním Arnold Classic tradičně bojuje a v roce 2017 se dokonce stal šampionem. Na Olympii však nikdy neskočnil lépe, než 7. No být sedmým nejlepším kulturistou na světě je i tak paráda. V čem jste vy sedmý nejlepší na světě?
V letošním roce závodil Cedric na Arnoldech v USA i Austrálii. Znovu bodoval, i když nevyhrál. Po těchto soutěžích měl 16 bodů v žebříčku a zdálo se, že mu to bude stačit na Olympii. Sezóna se však vyvíjela jinak.
Před Cedrica se dostal Akim Williams a Luke Sandoe se mu vyrovnal. Závodníci jako Rafael Brandao, Josh Wade, Iain Valliere a nakonec i dva Češi, Lukáš Osladil a Milan Šádkem, se rvali o svou šanci závodit na Olympii a kvalifikovat se tedy alespoň na pody. A Cedric? Ten nezávodil i přes to, že skoro každý víkend někde vystupoval pro své sponzory. Nekvalifikoval se však prý z toho důvodu, že jako voják musel plnit své povinnosti jinak, než přípravou na soutěž.

2019 Mr. Olympia

Už v tomto článku jsme psali, jak zle to vypadá s účastí hvězd na Olympii v letošním roce. Olympia nemá moc co promovat a prodej lístků hodně stojí. Organizátoři se tak rozhodli Cedrica pozvat, protože potřebují využít každou šanci, jak udělat závod větší. Cedric podle dostupných informací speciální pozvánku, kterou zatím dostal jen on, využije. Co si o této novince myslím já? To napoví body a otázky níže a následný Youtube odkaz.

Body&Otázky

Cedric bude na Olympii.
Olympia s Cedricem je lepší Olympií.
O potenciálního favorita víc.
Fanoušci si přijdou na své.
Pravidla jsou k čemu?
Když Cedric, proč ne Big Ramy?
Americký voják, americký sport, americká soutěž. Hm, okej?
Iain Valliere ztrácel bod, Cedric 7 bodů
A ještě to téma Shawn Rhoden, kterého organizátoři zařízli a chovají se k němu, jako k odsouzenému člověku.

Zdroj: http://npcnewsonline.com/official-pro-league-announcement-military-veteran-cedric-mcmillan-receives-mr-olympia-special-invitation/550040/