Dokument: MARGITA ZÁMOLOVÁ – physique forever

Dokument Margita Zámolová

Včera se na internetu, na Youtube, objevilo jedno z nejkvalitnějších videí z prostředí české kulturistiky, Dokument Margita Zámolová. Jedná se o dokument, který nám přibližuje (nejen ten soutěžní a sportovní) život nejlepší české závodnice v physique žen, Margity Zámolové. Ve světě kulturistiky a fitness nemá Česká republika nikoho mezi ženami, kdo by se aktuálně mohl Margitě vyrovnat. Snímek nám poodhaluje trošku víc z neobyčejného života výjimečné ženy.

Margita Zámolová si ve svých 47 letech plní svůj sportovní sen, zatímco v jiné rovině skvěle zvládá roli mámy i manželky. Určitě za to může i skutečnost, že jí v této cestě doprovází manžel František Zámola, na kterého se může spolehnout ve všech ohledech. Margita je příkladem úspěšného sportovce, který dokáže motivovat nejen sebe, ale také každého, kdo ji jakkoliv sleduje a cestu s ní sdílí klidně i formou sledování sociálních sítí.

Popis videa od tvůrců:

Dokument nechá nahlídnout diváka do zákulisí profesionální ženské physique, jemnější verze ženské kulturistiky. Skrz myšlenek osobností z této branže, i samotné Margity, přiblíží dimenze, co to obnáší a znamená se vypracovat do absolutní profesionální světové špičky v disciplíně women´s physique. Na nejprestižnější soutěž planety, Olympia weekend v Las Vegas vede cesta enormní fyzické dřiny pod silným psychickým tlakem. Bez výraznější perspektivy finanční podpory.
V dokumentu vystoupí víc než 15 osobností. Uvidíte záběry z tréninků s Tomem Platzem, Pavlem Jablonickým a setkání Margity s jejím vzorem ze začátků soutěžní kariéry. S šestinásobnou vítězkou soutěže Ms Olympia, Cory Everson. Natáčelo se na dvou kontinentech, v pěti státech s velkým počtem lokalit o čem svědčí i pestrost záběrů. Podíváte se do zákulisí nejprestižnějších soutěží v USA jako jsou Arnold Schwarzenegger Classic v Ohiu, New York Pro a Olympia weekend v Las Vegas.

Video – Dokument Margita Zámolová:

Margita Zámolová a Tom Platz

Margita Zámolová