Domácí trénink podle Illii Yefimchyka

S následky koronavirové pandemie se potýká i obrovitý, 185 cm vysoký a 155 kg vážící Illia Yefimchyk, jenž na čas vyměnil české luhy a háje za slunnou Floridu. Illia, původem z Běloruska, v Česku vstoupil do povědomí – kromě bezesporu impozantního vzezření – také jako majitel pražské posilovny Eagle Fitness, kde našel ideální podmínky pro trénink nejeden špičkový představitel subkultury železa, namátkou třeba powerlifter David Lupač, kulturista Honza Šubrt, nebo svého času také Petr Petráš, jenž je číslem tři historického žebříčku těch nejvyšších raw totalů v silovém trojboji.
Jak jsme vás již informovali, jelikož se Illia před časem stal tváří společnosti 5% Nutrition (v minulosti ji zastupoval zesnulý Rich Piana, ke kterému bývá Yefimchyk, díky monstróznímu svalovému rozvoji, mnohdy přirovnáván), jako ambasador této značky momentálně absolvuje delší pobyt za velkou louží, spojený s natáčením tréninkových i lifestylových videí. Mimořádně zajímavý kousek detailně zprostředkovávající jeho denní příjem 16 500 kcal, jsme vám již přinesli. Ty další – zejména z posilovny – ilustrující Illiovy spektakulární silové schopnosti (5 šikmých tlaků na multipresu s 220 kg, 10 dřepů s 288 kg) nabízí jeho YouTube kanál.
Mezi nejnovějšími přírůstky je tam pak také video, jimž Illia reflektuje „kolektivní“ situaci, kterou v ČR a SR zažíváme také – uzavření veřejných fitness center z důvodu prevence šíření koronaviru. Jak vypadá Illiova verze domácího tréninku a jaké originální „náčiní“ u toho využívá?
Na to vám již odpoví následující video, v němž vám Illia v závěru poodhalí i leccos o tradičním budování imunity na ruský, potažmo běloruský způsob. Prozradíme jen, že u toho nebude chybět vodka, kaviár a kvašené okurky…