EVLS Prague Pro v roce 2019 NEBUDE, ale…

EVLS Prague Pro

EVLS Prague Showdown a k němu přidružená profesionální soutěž EVLS Prague Pro se letos neuskuteční. EVLS Prague Pro se během posledních 7 let stalo velkou součástí kalendáře profesionální kulturistiky. Závodníci, hvězdy, profesionální kulturistiky, se do Prahy sjeli vždy 2 týdny po Olympii, aby závodili o jedny z nejlepších prize money, které se kde rozdávají. V Praze se v minulosti závodili Kai Greene, Dennis Wolf, Shawn Rhoden, Big Ramy, William Bonac, Milan Šádek, Lukáš Osladil, Dalibor Hájek, Tomáš Bureš i mladá naděje Pavel Beran. Jako hosté se ukázali Phil Heath, Jay Cutler, Dorian Yates nebo Kevin Levrone.

Letos nebude

Po loňském ročníků a neúčasti mnohých hvězd jsem učinil predikci, která nebyla pozitivní. Měl jsem k tomu hned několik důvodů. S každým měsícem, který utekl, a EVLS Prague Pro ne a ne se objevit v kalendáři závodů rostlo mé přesvědčení. Zároveň se začaly objevovat otázky fanoušků pídících se po informaci, jak to letos s EVLs bude. Je neuvěřitelné, že se tato informace objevila až 10 měsíců před očekávaným termínem. EVLS Prague Pro letos nebude. ALE… Pořadatelé lákají na rok 2020.

Oficiální vyjádření pořadatele na FB

„EVLS 2019 se letos neuskuteční. Ale připravte se na něco většího a lepšího, co jste ještě nevideli! A jak by Arnold Schwarzenegger řekl: „I’LL BE BACK“. 💪 EVLS 2020“