EVLS Prague Showdown 2018 – festival, který boří hranice!

EVLS Prague Showdown, nabitý festival, který nemůžeš zmeškat.

EVLS Prague Showdown je největší power a fitness festival v Evropě. Nabité EXPO, závody IFBB Pro League, kvalifikační závod pro amatéry a desítky soutěží, workshopů a doprovodných aktivit.
To vše na jednom místě.

Celý svět power a fitness na jednom místě

Program festivalu probíhá na ploše o rozloze 10 000 m2. Největší z hal patří EVLS Prague Expo a většině doprovodných sportů. Závodní program EVLS Prague Pro a EVLS Prague Amateur se odehraje v oddělených prostorách v zadní části areálu. Na venkovních plochách můžete zhlédnout program doprovodných disciplín.

Hosté

Kevin Levrone

Kevin Levrone host EVLS Prague Showdown

Nejzajímavější hosté, kteří potrvrdili svou účast jsou například: Jay Cutler, Dorian Yates, Flex Rhoden, Roelly Winklaar, Kevin Levrone, Lukáš Osladil, Vojta Korytenský, Pavel Beran, Vlastimil Kužel, Karlos Terminátor Vémola, Sabina Pleváková, Tomáš Tabačiar a a mnozí další.

Expo

4000 m2 plochy pro vystavovatele z celého světa a nabitý program. Setkání s ambasadory, autogramiády, soutěže, ochutnávky. Rozšiřte si obzory!

EVLS Prague Amateur

Jedinečná šance pro závodníky všech asociací i neorganizované amatéry. 7 IFBB Pro karet pro vítěze. Zaregistrujte se a vyrazte na cestu mezi elitu!

Evls Prague Pro

Lukáš Osladil

Lukáš Osladil tam bude také

Hvězdy IFBB Pro League ve vrcholné formě, 2 týdny po Mr. Olympia. Neopakovatelná show, moderovaná legendárním Jay Cutlerem. Zažijte to!

Hlavní program Evls Prague Showdown 2018

Závody IFBB Pro League i amatérů. Největší hvězdy bodybuildingu na jedné stage. Zažijte neopakovatelnou show, ve které se představí ti největší z největších! Přijďte se s nimi seznámit na Meet & Greet nebo seminář.

Objevte tajemství největších hvězd

Světoví sportovci a odborníci se dělí o své zkušenosti! Tvrdý trénink, léta odříkání a perfektní disciplína – lidé, kteří ví, jaké to je být nejlepší, se na seminářích podělí o své zkušenosti. Těšít se můžete na Doriana Yatese, který bude hovořit o svém Heavy Duty tréninku nebo spolupráci s Mikem Mentzerem a jeho revolučních metodách. Jay Cutler se podělí o svůj příběh cesty za tituly, motivaci k tréninku, triky pro výživu i regeneraci.

Doprovodní program

Závody o prize money, workshopy, exhibice. Nabitý program 9 doprovodných sportů, které vám představí ti nejlepší. Přijďte si je vyzkoušet!

Strongman – Nejsilnější z nejsilnějších

Zvedání, přenášení, tahání – fascinující pohled na muže a ženy, kteří uvádí v pohyb neuvěřitelné váhy. Do vzduchu se vznáší auta, kameny i nadpřirozeně velká závaží. Kdo neviděl, neuvěří!
EVLS Strongman Cup

Souboj nejsilnějších borců v několika kategoriích.
•Truck Pull – přitahování vozidla pomocí lana
•Farmer’s Walk – přenášení dvou břemen v rukou o váze kolem 2x 150 kg
•Super Yoke – přenášení jařma o hmotnosti kolem 400 kg na zádech
•Car Deadlift – zvedání auta mrtvým tahem, váha přes 300 kg
•Tire Flip – přetáčení obří pneumatiky z důlního nakladače o váze kolem 500 kg
•Max Log Lift – zdvih obří železné klády nad hlavu

Exhibice

Vloni strongmani předvedli zvedání auta, tahání trucku, nebo překonání světového rekordu ve zvedání jednoruční čínky – 116 kg! Mistrovství ČR v Max Log Lift. Strhující show ve zdvihu železné klády.

MMA – Strhující show v kleci

Hvězda MMA Karlos Vemola

Karlos Terminator Vemola

Záběry lítých bojů v hexagonové kleci viděl asi každý. Plnokontaktní sport umožňující údery, chvaty, boj na zemi i ve stoje. Přijďte zažít třaskavou atmosféru jednoho z nejtvrdších bojových sportů!
Účast potvrdil Karlos „Terminator” Vémola!

BJJ – vysoká škola grapplingu

Fascinující show plná chvatů, hmatů a bojového zápalu. Poznejte fascinující techniky, které jsou základem úspěchu řady profesionálních UFC zápasníků!

Exhibice a workshopy

Atraktivní program pod vedením mistra Evropy v brazilském Jiu Jitsu Bena Cristovao z akademie Jungle BJJ.
Program bude doplněn.

Herofactor – rychle, hbitě, chytře

Adrenalinová překážková trať na motivy japonské televizní soutěže. Pět překážek, které otestují obratnost, vytrvalost i sílu závodníků. Vyhrává ten nejrychlejší! Zúčastněte se soutěže EVLS Aquapalace Cup a poměřte síly s ostatními!

Startovné v předprodeji: 490 Kč
Startovné na místě: 599 Kč

Součástí startovného je vstupenka na EVLS Prague Expo Hero Factor Aquapalace se skupinou ČEZ.
Páteční závod pro veřejnost. 20 nejlepších závodníků se automaticky kvalifikuje do sobotního superfinále.
Kapacita závodu je pouze 200 účastníků. Registrujte se ještě dnes!

Hero Factor OPEN

5 nejrychlejších postupuje do odpoledního superfinále.
Kapacita závodu je pouze 50 účastníků.
Registrujte se ještě dnes!

Benchpress – opravdu velké váhy

Asi nejznámější silová disciplína. Někteří sportovci ji ale ovládli k dokonalosti – přijďte se podívat na strhující show, při které v minulosti padlo několik světových rekordů!
Účast potvrdili
•Vlastimil Kužel (CZ) – váha 110 kg, výkon: 262,5 kg, držitel 4 světových rekordů
•Roman Yeremashvili (RU) – Váha: 67,5 kg, výkon: 228 kg
•Stanislav Milostnoy (RU) – Váha: 82.5 kg, výkon: 250 kg
•Lazslo Meszaros (CZ) – Váha: 128 kg, výkon: 303 kg

EVLS WRPF Cup

Mezinárodní pohár v benchpress a deadlift, pořádaný ve spolupráci s WRPF Slovakia.
Prize Money: 6000 USD! V rámci závodu je možnost zápisu světového rekordu.

Masswrestling – zápas na dva vítězné

Sport s kořeny v eskymácké kultuře, při kterém se zápasníci přetahují o dřevěnou tyč. Disciplína, která vyžaduje zapojení snad každého svalu v těle. Vyzkoušejte ho také a poměřte síly s ostatními!
EVLS Prague Showdown Maswrestling Challenge, program bude doplněn.

Poledance – když se snoubí síla a ladnost

Balet, salsa, moderní gymnastika. Ladné pohyby ve spojení s dechberoucí silou lidského těla. Přehlídku toho nejlepšího, co scéna poledance nabízí, najdete na EVLS Prague Expo.
Škola Poledance
Naučte se základy poledance pod vedením opravdových profesionálů. Přijďte na workshop školy poledance.
Exhibice a trénink
Jak se připravují ti nejlepší? Ukázky tréninku a dechberoucí akrobatická show, která potěší snad každé oko.

Semináře

JAY CUTLER
Sobota, 14:00

Mr. Olympia Jay Cutler

Jay Cutler bude mít svůj seminář

Seminář o cestě na vrchol, tréninku, regeneraci i výživě. Jay poodkryje také způsoby hledání motivace pro každodenní trénink.
Jay Cutler bude vyprávět o své cestě za tituly, podělí se o zkušenosti s tréninkem, motivací i výživou. A vy se ho můžete zeptat na cokoliv.

DORIAN YATES
Pátek, 14:00

Mr. Olympia Dorian Yates

Dorian Yates bude mít svůj seminář

Šestinásobný Mr. Olympia a průkopník revoluční tréninkové metody „Blood & Guts“, která spočívá v krátkých sériích s nízkou váhou a malým počtem opakování.
Dorian Yates se podělí o své zkušenosti, které nasbíral za svou více než pětadvacetiletou kariéru. A odpoví na vše, co vás zajímá.

Závody
STREET WORKOUT

Festival street workoutu a kalistheniky evropského formátu, již podruhé na EVLS Prague Showdown. Dechberoucí akrobacie, fascinující souhra síly a ohebnosti. Tři závody, nabitá startovní listina a mezinárodní porota. Zažijte to!

WRPF CUP

Mezinárodní závod v benchpress a deadlift pod hlavičkou WRPF Slovakia. Akce, při které v minulosti padaly světové rekordy. Přijďte se podívat nebo pomeřit síly s těmi nejlepšími světovými závodníky. EVLS WRPF Cup začíná!

Pro více informací sledujte http://www.evlspraguepro.com