FLEX LEWIS má nového tréninkového parťáka: Rafael Brandao

Rafael Brandao

Je mu 26 let, pochází z Brazílie a jeho jméno je Rafael Brandao. Rafael má na svém kontě celkem hned několik solidních výsledků v IFBB Pro lize a v posledních 2 letech rozhodně patří mezi kulturisty s reálnou ambicí podívat se na Olympii. Vzhledem k jeho nízkému věku by samotná kvalifikace na Olympii byla mimořádným úspěchem.

Rafael Brandao se líbil i samotnému Arnoldovi

Rafael je dost možná největší hvězdou brazilské kulturistiky všech dob, na sociálních sítích se s ním nikdo z Brazilců nemůže srovnávat. Díky tomu za sebou má také hned několik velkých sponzorů a sám hodně vylepšuje anglický jazyk, aby se mohl posunout ještě o kousek dál. V minulosti navíc vyměnil služby trenéra Patricka Tuora za služby jiného vynikajícího kouče, se kterým, doufejme, vytrvá ještě dlouhé roky. Trénuje jej totiž samotný Chris Aceto.
V letošním roce absolvoval Rafael dokonce start na Arnold Classic, kam dostal pozvánku také pro rok 2020. Tu přijal a přípravu by z velké části rád absolvoval v USA, konkrétně u Flexe na Floridě. Trénovat by měl v jeho Dragon’s lair, tedy dračím doupěti.

Flex Lewis

Flex Lewis je milován fanoušky po celém světě a to i přes to, že i šampioni jako Ronnie, nebo Phil, byli díky sérii vítězství v jedné chvíli skoro nenáviděni. Flex Lewis si i jako sedminásobný šampion 212 zachoval pokoru a jako ambasadorovi kulturistiky se mu dost možná nikdo nevyrovná.
Rok 2020 je rokem, kdy by se měl vrátit na soutěžní prkna jako závodník kategorie Open. V roce 2019 má soutěžní pauzičku. Jako sedminásobný šampion Olympie mezi lehkotonážníky potřeboval trochu větší cíl. Mezidobí využívá na propagaci kulturistiky a rozvoj svých značek a projektů. A že jich je. My jsme samozřejmě nejvíce obeznámezi s jeho posilovnou. V Dragon’s lair s ním trénují Jon Delarosa, Alex Cambrbonero, Blessing Awodibu, Neil Hill nebo powerlifterka Maddy Forberg (přítelkyně Flexova bratra Luka). V minulosti v dračí jámě delší dobu trénovali Frank McGrath, Josh Lenartowicz nebo již zesnulý Dallas McCarver. Navštívil ji i Milan Šádek a to v roce 2016. Bude zajímavé sledovat, jak silným parťákem bude pro dvojici Delarosa – Lewis mladičký Brandao. Ten je totiž hladový po úspěchu.