HASSAN MOSTAFA – Oxygen Gym má nového Ramyho

Big Ramy

Když se po loňské Olympii naštvaný Big Ramy sbalil a přestěhoval se do Dubaie, tak šlo o velkou novinu. Egyptský obr nebyl spokojený se svými výsledky v Oxygen Gymu. Už třetí rok po sobě očekával výrazně lepší výsledek na Olympii, tedy vítězství. Nic jiného totiž v aktuální situaci nebere.
No loňský rok byl pro něj opravdu hořký, protože skončil mimo TOP 5, což znamená, že se letos bude muset kvalifikovat na Olympii na nějaké jiné soutěži. 6. místo RAMY nečekal a s Camel Crew skončil. Rozhodl se, že slavné anabolické kuře už nadále využívat nebude. Jeho novým trenérem je Neil Hill, trenér Flexe Lewise a Williama Bonaca.
Společně už zvládli odcvičit několik tréninků a nám zatím neznámý plán soutěží pro rok 2019 je připravený. Spekuluje se však o New York Pro, ale také srpnových závodech.

Nový Big Ramy

Ramy odešel z Kuwaitu a po něm tam zůstalo volné místo. Místo pro talentovaného kulturistiku, který má genetické předpoklady pro to být jednou tak dobrý, jako Ramy, Roelly Winklaar, Brandon Curry nebo třeba William Bonac, který zde jednu dobu také trénoval. Této příležitosti využil Hassan Mostafa, kterému je čerstvě 27 let.
Hassan měl roky problémy s tím, aby dotáhl formu do konce. Povedlo se mu to až v loňském roce na Olympia Amateur Kuwait, kde s pomocí Ahmada Alnaqiho, získal absolutní prvenství. To mu zaručilo profi kartu, kterou chtěl využít k profesionálnímu debutu na listopadovém závodě v Rumunsku, kde závodil mj. Tomáš Tabačiar v 212ce. Tuto soutěž nakonec vypustil.
Aktuálně je v přípravě na Indy Pro, od kterého jej dělí 8 týdnů. Svou přípravu absolvuje jako plnohodnotný člen kuwaitské Camel Crew v Oxygen Gymu. Hassan má velké cíle a letošní rok napoví, jak bude vést v porovnání se zkušenějšími kulturisty, kteří na něj nebudou ztrácet velikostí. On však patří mezi obry. Při 169cm se dostal na solidních objemových 135kg. Jeho debut bude hodně diskutovanou událostí.

Aktuální forma

Hassan Mostafa a Ahmad Alnaqi

Hassan Mostafa roční proměna

Hassan Mostafa – 10 týdnů do soutěže

Hassan Mostafa – 10 týdnů do soutěže