IFBB Diamond Cup 2016 v Žiline

|foto: ZDENĚK DRYÁK

 Výsledky

kulturistika juniorov 1819Kulturistika juniorov (zľava): 6. Matúš Grznár, 4. Edgaras Gladas, 2. Peter Vogel, 1. Patrik Valach, 3. Roman Širlo, 5. Marek Janidzar.

klasická kulturistika 2146Klasická kulturistika: 6. Boris Palovič, 4. Matej Križnik, 2. Jan Rys, 1. Jacek Ratusznik, 3. Jacek Malagocki, 5. Keywan Nabii.

kulturistika do75 2684Kulturistika do 75 kg: 6. Jaroslav Packo, 4. Edgaras Gladas, 2. Alexandre Bozonet, 1. Michal Kertes, 3. Rafal Domin, 5. Keywan Nabi.

kulturistika do 85 2697Kulturistika do 85 kg: 4. Roderik Theuma, 2. Dawid Geler, 1. Norbert Zajac, 3. Miroslav Hanák, 5. Mário Kraus.

kulturistika do90 2716Kulturistika do 90 kg: 3. Samir Troudi, 1. Tomáš Tabačiar, 2. Andrius Račiunas.

kulturistika do 95 kgKulturistika do 95 kg: 6. Christian Berger, 4. Pavel Hochman, 2. František Huf, 1. Roman Vavrečan, 3. Jakub Potocký, 5. Martin Varga.

kulturistika do100 3542Kulturistika do 100 kg: 6. Jörg Kapfer, 4. Athanasios Attilakos, 2. Arvydas Mickus, 1. Karol Stuglik, 3. Martin Nemec, 5. Marek Fencl.

kulturistika nad 100 3553Kulturistika nad 100 kg: 6. Maciej Kieltyka, 4. Lukas Gabris, 2. Ivan Vodyanov, 1. Jan Turek, 3. Béla Kökény, 5. Roland Brosman.

Karol Stuglik Celkový víťaz kulturistických kategórií Karol Stuglik (Írsko).

masters 40 49 2164Kulturistika masters (40 – 49 rokov): 6. Pavel Dvořák, 4. Jörg Kapfer, 2. jakub Potocki, 1. Arvydas Mickus, 3. Roland Brosman, 5. Radek Čejka.

masters nad 50 rKulturistika masters (nad 50 rokov): 6. Emil Kopšík, 4. Eduard Cigáň, 2. Mintyo Lasaosa, 1. Dr. Wolfgang Schober, 3. Jozef Píry, 5. Ioannis Vasalos.

physique do 170 Physique mužov do 170 cm: 6. Stanislav Paseka, 4. Radim Mahovský, 2. Renatas Suleimanovas, 1. Shepol Lhopes, 3. Paolo Rinaldi, 5. Henrich Mrúz.

physique do 174 cmPhysique muži do 174 cm: 6. Peter Proksej, 4. Aleš Lamka, 2. Peter Bukovnik, 1. Alexandr Timofeev, 3. Tomáš Velebír, 5. Bedřich Hrbáček.

physique nad 178 cmPhysique muži nad 178 cm: 6. Viktor Minář, 4. Valentino Soekha, 2. Romane Lanceford, 1. Ondřej Kmošťák, 3. Abies Nosa, 5. Jure Stegu.

D Kmošťák phys widCelkový víťaz v physique mužov Ondřej Kmošťák (ČR).

bodyfitness do 163 2456Bodyfitness do 163 cm: 6. Zuzana Buchtová, 4. Zdenka Dobiášová, 2. Renáta Marcinkuté, 1. Petra Štruncová, 3. Veronika Zubačová, 5. Tatiana Naddennaia.

bodyfitness nad163 2478Bodyfitness nad 163 cm: 6. Dominika Bajtgovská, 4. Aikaterini Megalou, 2. Nikola Hincová, 1. Nikolett Vasvári, 3. Lucia Košecká, 5. Eva Kvasničková.

Vazvari Celková víťazka kategórií bodyfitness Nikolett Vasvári (Maďarsko).

bikini do 160 cmBikini fitness do 160 cm: 6. Rachelle van Koningsbruggen, 4. Katalin Egervari, 2. Iveta Kuglerová, 1. Sabína Pleváková, 3. Zuzana Gábrišková, 5. Anastasia Sidorevič.

bikini do 163 cmBikini fitness do 163 cm: 6. Nastassia Haleyeva, 4. Andrea Nuemannova, 2. Anastasia Samoilenko, 1. Yana Kuznecova, 3. Valeria Slapnik, 5. Štěpánka Weissová.

bikini do 166 cmBikini fitness do 166 cm: 6. Janka Medunová, 4. Kateřina Berdychová, 2. Renáta Sekeráková, 1. Federica Gobbetti, 3. Jevgenia Krasnova, 5. Andrea Moleková.

bikini do 169 cmBikini fitness do 169 cm: 6. Leonetta Tarcsa, 4. Elina Svetlana, 2. Nikol Raszyková, 1. Veronika Guľášová, 3. Jana Milová, 5. Sandra Horňáková.

bikini nad 169 cmBikini fitness nad 169 cm: 6. Agné Jonaityté, 4. Diana Stankejeva, 2. Helga Stibi, 1. Saskia Cakoci, 3. Jevgenija Suprun, 5. Rita Major.

Saskia CakociCelková víťazka kategórie bikini Saskia Cakoci.

bikini masters Bikini masters: 4. Aurelia Bissoli, 2. Katalin Egervari, 1. Nikol Raszyková, 3. Kateřina Berdychová, 5. Önneôa Raudsepp.