J. Jackson: trénink deltových svalů před AC 2020

„Musíte se naučit přijmout bolest a udělat z ní svého přítele. Ať je to jak chce, prvořadá je soustavnost a schopnost trpět. Pokud nedokážete strádat, nemáte v kulturistice budoucnost. Musíte umět žít v odříkání a být s tím naprosto srozuměni. Vše, co v životě vnímáte jako potěšení, musíte (alespoň na nějaký čas) zanechat, abyste byli schopni dostat se do formy, jež by vám propůjčila auru vítěze.“

Tato slova pronáší na začátku dalšího ze svých vlogů, mapujících jeho přípravu na nadcházející Arnold Classic, 49letý veterán Johnnie Jackson. Ten v Columbusu v sobotu 7. března stane na soutěžních podiích poprvé od konce sezóny 2017, kdy ohlásil konec své závodnické kariéry.

Ani v nejnovějším dílu nechybí veškeré atributy, jež máme zažité v souvislosti s Jacksonovým tréninkem. K uvolněné technice, zkrácenému rozsahu pohybu a všemožnému cheatingu se po předešlé Johnnieho sólo jízdě (viz odkaz na trénink paží níže na stránce) opět přidává i jeho ikonický sparingpartner Branch Warren.

Záznam jejich tréninku ramen se na příslušném YouTube kanálu objevil ve středu 19. února, tedy nějakých dva a půl týdne Arnold Classic 2020.

J. Jackson: trénink paží 4 týdny před AC 2020