JAROSLAV HORVÁTH – seminář Činkáreň Čambal 23/02/2020

Jaroslav Horváth v Činkáreň Čambal

Zázraky se dělí do dvou skupin. Ty, které se vysvětlit nedají. A ty, které vysvětlení mají. V neděli 23. února 2020 se stal zázrak, který své vysvětlení má. Legendární slovenský kulturista Jaroslav Horváth se objevil v Činkárni Čambal a měl tam svůj seminář. Zájem o Jaroslava byl veliký, trvalo však dlouhé měsíce, ne-li roky, dostat jej z východního Slovenska sem do Bratislavy. Jeho život je v současnosti plně spjat s Košicemi, kde má svou rodinu, které se věnuje tak, jak to jen jde.
Už je to více jak 8 let, co Jaroslav ukončil svou úspěchy nesmírně povedenou kariéru, avšak z opravdových fanoušků kulturistiky nikdo nezapomněl. Jeho 6. a 4. místo na 202 Olympia Showdown jsou výsledky, které se slovenským závodníkům budou jen těžko vyrovnávat, nebo dokonce překonávat. V Americe si jej navíc pamatují jako jednoho z giant killers. Lehkotonážníka, který svou kvalitou, krásou a elegancí porážel mnohem větší a těžší závodníky. Jaroslav Horváth jako kulturista byl dokonalou ukázkou toho, co to znamená být kulturistou. Po skončení své kariéry se z něj stal vynikající člověk a snad ještě lepší táta. Seminář s ním můžete nyní zažít formou následujícího videa.

Poděkování za zrealizování semináře patří Igorovi Kopčekovi, Marianovi Čambalovi, Fitness Akadémia Vranov, Fitness Škola s.r.o. a Činkáreň Čambal Petržalka.

Seminář – video