JOHN CENA zničil Sheamuse už při rozcvičce

Celtic Warrior Workouts

Projekt Celtic Warrior Workouts se poprvé dostává na k nám na Muscle&Fitness a může za to John Cena. Právě díky němu jsem totiž tento Youtube kanál zaregistroval. Chápu jej jako projekt irského profesionálního wrestlera Sheamuse, do kterého si zve své přátele, sportovce, wrestlery a točí s nimi videa. Především z posilovny. A je to kopec zábavy!

John Cena

Poslední video Sheamuse zachycuje při tréninku s člověkem, kterého nemusím představovat. Je jím John Cena. Pro fanoušky wrestlingu Jooooooooohn Ceeeeenaaaaaa. Nejpopulárnější profesionální wrestler současnosti. Jeden z nejlepších pro wrestlerů historie, který letos nejspíše překoná rekord v počtu získaných hlavních titulů.
John Cena s Sheamusem absolvuje trénink, který se na Youtube vešel ne v 1, ale ve 2 částech. Pokud máte rádi profesionální wrestling, Cenu, Sheamuse a nebo se třeba jen rádi díváte na tréninky zajímavých lidí, celebrit a elitních sportovců, tak si následující videa užijete.

Rozcvička a trénink

John Cena i Sheamus jsou velcí baviči. Jinak by to ani v jejich odvětví nešlo. Video je tedy hodně komické, protože John Cena ví kdy přesně vtipný být a kdy je potřeba vážnost. Z tohoto pohledu je video také zajímavým tipem k naučení se něčeho nového. Už rozcvička Johna Ceny je celkem zajímavá a každý by si z ní mohl něco vzít.
A trénink samotný? Vypadá to, že Sheamus jede trhy poprvé v životě. Technika Ceny není technikou elitního vzpěrače, ale to ani být nemusí. John má v hlavě dobře srovnané, proč jaký cvik jezdí. Já myslím, že z videa jasně poznáte, kdo na tom jak je. Kdo má energii počítat mandarinštinou pozpátku a jak moc zničila Sheamuse rozcvička, na kterou evidentně není zvyklý.

John Cena a Sheamus část 1 a část 2