KARIN ANTOVSKÁ je maminkou! Gratulujeme

Karin Antovská je maminkou! Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o jednu z nejkrásnějších věcí, o kterých můžeme u nás na webu psát.
Fotky závodníků a výsledky soutěží jsou skvělá věc, baví nás to. Sport nás zajímá a my díky tomu poznáváme další a další lidi, kteří nás zaujmou. Občas se s vámi ale musíme podělit také o ty smutné zprávy a proto máme velkou radost z té novinky z dnešního dne. Karin Antovská je člověkem, který je součástí slovenské fitness scény už hodně dlouho. Za ty roky, co ji sledujeme, si musela projít všeličím. Dnes ráno ji však čekal úkol, který sám o sobě znamenal velkou zodpovědnost. Karin všechno zvládla.
Dnes v 8:17 ráno se ji narodil syn Nikolaj. Má 50 cm a 3460 g. Dobrý pořízek =) Mamince, tatínkovi i malému blahopřejeme jen to dobré a moc se těšíme.

Skutečná hvězda a ikona

Inspirovat se hvězdami sociálních sítí je v pořádku. Každý si může dělat to své. Karin Antovská je ale tou opravdovou hvězdou a ikonou československé fitness scény. Karin se jako jediná může pyšnit titulem absolutní mistryně světa i Evropy IFBB v bikini fitness. To se u nás nikomu dalšímu nepovedlo. Po výsledkové stránce se ji mezi lety 2011 až 2013 povedlo vyhrát všechno podstatné.
Disciplína, kterou známe jako bikini fitness a některé věci s ní spojené, se Karin postupem času nezamlouvaly tak, jako nominace bodyfitness. Bodyfitness bylo kategorií, ve které chtěla uspět následně. Karin milovala silový trénink a svou postavu chtěla posouvat dál. Cílem tedy bylo nabrat svaly a ukázat se v bodynách. To se ji však nepovedlo. Její sportovní kariéru ukončila série dvou mozkových mrtvic. Po nich Karin nechtěla riskovat další zdravotní potíže, které by mohly nastat v období závěru přípravy. Místo toho se soustředila na trenérskou praxi (spolu s Adélou Ondrejovičovou mají svůj A team), práci a rodinný život. Ve fitness se pohybovala tedy i nadále jako trenérka, ale také jako rozhodčí SAFKST. V mnohých rozhovorech pak i nadále šíří zdravé povědomí o fitness průmyslu tím, že rozdává skutečné a hodnotné informace. Karin svých úspěchů dosáhla poctivou prací a férovými postupy. Všechno si vydřela.
Pro vás je tedy skvělou inspirací jakožto veliká ikona toho ženského světa fitness. Fitness by se mělo dělat tak, jak se mu věnovala a i nadále věnuje Karin Antovská.