LUKÁŠ ROUBÍK a ALEŠ LAMKA: „O DOPINGu a imbecilech, kteří ho propagují“

O dopingu

„Přemýšleli jste někdy, že byste měli začít brát doping ihned ze startu, protože to bez něj nemá cenu? Přijde vám v normální se o tom veřejně bavit na internetu a ukazovat různé návody? Pojďte si poslechnout, co si o tom myslí Lukáš Roubík.“

Aleš Lamka je osobností, o které napsal Honza Kavalír rozsáhlý článek – profil, do 3. vydání Muscle&Fitness. Článek s Alešem si můžete koupit ZDE na našem eshopu, poštovné je zdarma.

Aleš Lamka a Lukáš Roubík

Aleš Lamka a Lukáš Roubík patří mezi největší osobností české scény fitness a kulturistiky. Oba se svým způsobem snaží o edukaci především mladých lidí, kteří nejsou zcela „ztracení“. Zároveň se také zaměřují na ty zkušenější a snaží se jim poskytnout informace na téma doping, které k nim evidentně ještě nepronikly. V poslední době je situace okolo dopingu a diskuzích na toto téma na internetu stále živější. Do této doby o něm mluvili lidé, kteří jsou těmi posledními, kdo by měl někoho o dopingu edukovat.
Poslechněte si Aleše, 12ti násobného vítěze českých závodů v men’s physique, čímž je českým rekordmanem. Aleš zároveň razí cestu bez dopingu, je tedy naturál.
Lukáš Roubík se v kulturistice pohybuje téměř 20 let, je úspěšným závodníkem v kulturistice, bývalým činovníkem SKFČR a aktuálně se angažuje především v projektu Institut Moderní Výživy, který má za cíl právě tu edukaci.

Video O DOPINGu a imbecilech, kteří ho propagují


Lukáš Roubík a Aleš Lamka