LUKE SANDOE: V Anglii trénujeme, jako by to byl sport.

Luke Sandoe


Luke Sandoe je kulturistou, který si po prvních 3 závodech sezóny dozajista říká o ocenění kulturisty, který od loňského roku ukázal největší zlepšení. Luke měl v loňském roce vysoké ambice, ale výsledky nakonec nebyly i díky ne zrovna optimálnímu načasování přípravy takové, jaké očekával. V letošním roce je na tom mnohem lépe, což potvrdil skvělým třetím místem na americkém Arnold Classic. Během dalšího měsíce se pak Lukovi podařilo nasbírat další body, díky kterým má prakticky jistou účast na Olympii.
Luke Sandoe byl, jak máte možnost vidět ve videu, jedním z účastníků výstavy FIBO 2019. Já si samozřejmě nemohl nechat ujít příležitost výzpovídat ho už kvůli tomu, že patří mezi nejlepší kulturisty planety. S Lukem se znám již 4 roky a je neuvěřitelné, kam to za toto období dotáhl.
Luke prozradil, proč je komunikace mezi ním a koučem Chrisem Acetem lepší, než v minulosti. Vysvětlil, proč půjde na Olympii a nepokusí se do té doby vyhrát závody doma v Anglii. Rozpovídal se o tom, jak tvrdě trénuje on i jeho kamarádi v Anglii a o zkušenosti s Gold`s Gym Venice, kde tvrdě netrénuje skoro nikdo. Luke se opravdu těší z toho, co přinese zbytek 2019 a já myslím, že se můžete těšit i vy!