Margita a František Zámolovi dobývají Arnold Classic

Zámolovi

Arnold Classic je soutěží, kde každoročně nechybí ty opravdu největší hvězdy v našem průmyslu. Pokud nejste na Olympii, nebo na Arnoldu, tak tam být nemusíte. Znamená to však, že vaše pozice ve světové scéně kulturistiky a fitness není nějak zásadní.
V ČR máme páry, o kterých můžeme mluvit jako o největším fitness, nebo kulturistickém páru u nás. No jeden z nich však přeci jen ční nad všechny ostatní. František Zámola (dvouhodinový rozhovor s Františkem) je velikánskou osobností a renesančním člověkem 21. století. A Margita? Regulerně, závodnice úzké světové špičky physique žen. Jediná žena z posledních let, která dokáže dělat výsledky v Americe.
Margita spolu s Františkem každoročně cestují po celém světě, kde reprezentují nejen sebe, ale i Českou republiku. Na Arnold Classic 2019 pak Margita obhajovala své loňské třetí místo.

Arnold Classic, Margita Zámolová. Foto: NPCNEWSONLINE

Margita Zámolovová – výsledek

Na letošní Arnold Classic nastoupila Margita ve fenomenální formě. Je neuvěřitelné, že vedle kolonky věku této ženy se objevuje číslo 47. Margita Zámolová se neustále zlepšuje a každou sezónou vypadá líp a líp. Bude velice zajímavé, jestli dokáže závodit třeba až do 50ky. Není totiž důvod, aby za 3 roky nemohla být na stejné výkonosti, kde je teď.
Margita byla vyvolána do 1. vyvolávání, což znamenalo, že bojuje o umístění v první šestce. Podle mě mohla reálně pomýšlet i na 3. místo. Rozhodčí jí však nakonec přisoudili místo 5. Nevím, jak budou s tímto umístěním Zámolovi spokojeni, ale z mého pohledu jde o velký úspěch a potvrzení extratřídy.

Arnold Classic očima Margity a Františka