MARGITA ZÁMOLOVÁ na Arizona Pro pátá!

Margita Zámolová

Česká republika se nemůže v IFBB Pro lize pochlubit lepší závodnicí, než je Margita Zámolová. Margita je nejen nejlepší českou závodnicí v physique žen, ale také jedinou českou sportovkyní v IFBB Pro lize, která se kvalitou přibližuje světové špičce. I proto Margitu uvidíme letos znovu na Olympii. Její věk pro ni rozhodně překážkou není. 48 let je pro jiné překážkou pro život. Pro Margitu je to jen číslo udávající její věk. Po sportovní stránce je lepší, než kdy předtím.

Wings of Strength Arizona Pro 2019

Olympia Margitu Zámolovou čeká už za týden, avšak formu si testovala už tento víkend ve vyprahlé arizonské poušti. Město Phoenix totiž přivítalo další z seriálu závodů Wings of Strength. Ženské kategorie zde hrají prim a physique žen jako kategorie nesměla chybět.
Margita se v Arizoně prezentovala ve vynikající formě, kterou rozhodně na Olympii ještě vylepší (pokud tak spolu s manželem Františkem uznají za vhodné). Na závodě byla tou dost možná nejlépe připravenou závodnicí. Výsledkem bylo páté místo. Soupeřky, které spolu s vítězkou Penpraghai Tiangngok skončily před ní, patří mezi to nejlepší, co může kategorie physique žen nabídnout.
Pokud budou na Olympii hledat rozhodčí připravenost a symetrii, může Margita skončit i tam sakra vysoko.

V USA poprvé všichni Zámolovi

Pro Margitu je turné po USA o to jedinečnější, že ji a manžela Frantu Zámolu vůbec poprvé doprovázejí obě dcery. Rodina Zámolových si dozajista letošní září užije a my jim nejen v USA přejeme hodně úspěchu. Margita je opravdovým dříčem, který je v tom, co dělá, světovou extratřídou.