MICHAL KRIŽÁNEK – 240kg bench press a trénink s kamarády

Michal Križánek

Slovenský obr, kterého si oblíbil i sám Arnold, MICHAL KRIŽÁNEK, na internetu moc tréninkových videí nemá. I z tohoto důvodu mi udělalo radost video, které se včera večer objevilo na Youtube. Profesionální mistr světa, Michal Križánek, v něm trénuje se svými gym kamarády včetně Juro Grigela prsa a triceps.
Križo jde při tréninku do vah, což u dnešních kulturistů moc typické není. U Križa je to však zvykem. V bench pressu je sakra dobrý a nedávno si dokonce posunul maximálku na 240kg. To je strašidelný výkon. Vždyt kolik vás tohle dřepne, nebo zdvihne na mrtvý tah?

Michal Križánek 240kg bench press


Križo se toho rozhodně nebojí, i když i on sám dobře ví, že bench press je cvikem, který může ukončit kariéru kulturisty. Stačí jedna chybička a prsní sval se utrhne. Myslím si, že za zvedání těžkých vah ho určitě nepochválí tým lidí okolo něj. Alexander Hlobík i Milan Čížěk. Pro video jsou však jeho výkony pecka! Takto trénuje aktuálně největší hvězda mezinárodní IFBB a profesionální mistr IFBB ELITE PRO.
Došlo i na nějaké pumpovačky na tlaky s jednoručkami, kde muselo posloužit 50kg, protisměrné kladky, horizontální press a trénink tricepsů.

Michal Križánek a spol. na videu:

https:///www.youtube.com/watch?v=giBNspxDQx8