MICHAL KRIŽÁNEK na tréninku s dvojicí Sentinek & Škadra

Michal Križánek

Nikdo na Slovensku aktuálně nebudí takovou pozornost, jako Michal „Križo“ Križánek. Slovenský obr je v kulturistice aktivní sice pouhých 29 měsíců, ale i tak se mu povedlo během jednoho roku v amatérech udělat velké jméno a vzbudit zájem v lidech, kteří sport sledují. V dalším roce, tedy v roce 2018, vstoupil Mišo do nově rozběhnuté IFBB Elite Pro divize, kde zakončil rok neporažený s bilancí 5 profi vítězství.

Sentinek – Križánek – Škadra


I v letošním roce Michal válí a po jarní části sezóny má na svém kontě další 3 vítězství. O ten samý kousek se pokusí i na podzim. Rád by závodil na AC v Barceloně, na Elite Pro mistrovství světa a sezónu zakončil v exotickém Cancúnu v Mexiku. Letos se tedy můžě dostat až na 11 profi vítězství ve 2 letech. To je zajímavá představa.

Sentinek + Škadra

Tréninková videa byla jednu dobu tím nejsledovanějším hitem a trefou do černého. Pokud se kulturista rozhodl produkovat taková videa ať už sám, nebo ve spolupráci s někým jiným, tak na ně byl ohlas. V poslední době na Youtube tato videa nefičí, lidé mají raději kontroverzi, radikální názory nebo komedii. I proto se zde znovu otevřelo místo k tomu, aby někdo nový točil svá nová videa a zaujmul tím. Přesně to se povedlo 25letému vojákovi Tomášovi Sentinkovi.
Tomáš se chystá do classic physique a ve videích se objevuje se zkušeným slovenským kulturistou, jeho kolegou a kamarádem, Miroslavem Škadrou. Jejich videa mají v podstatě všechno, co by mělo takové zajímavé video kulturisty mít. Trénink je základ. K tomu pózovačka, nějaké povídání a možná i nějaký ten off-topic.
Právě to poslední video s Michalem Križánkem je tím prozatimním vrcholem série, která však rozhodně bude pokračovat. Podívejte se s námi, jak trénují ti nejlepší závodníci na Slovensku. Križánek, Škadra a Sentinek při tréninku.

Video Križánek + Škadra + Sentinek