MICHAL KRIŽÁNEK vystupoval na AMIX PATRIOT CUP ve skvělé formě!

Michal Križánek

Aktuálně je v pozici, kterou mu mohou mnozí závidět. Michal Križánek má na svém kontě 9 profesionálních vítězství v Elite Pro a jeho sláva roste. V loňském roce si ho pozvali do Indie na exhibici, letos v létě byl v Mexiku. Během dalšího půl roku jej čeká další série exhibiček, kterou ale odstartoval doma na Slovensku. Michal vycestoval daleko na východ Slovenska do Vranova nad Topľou. Čekalo jej vystoupení na Amix Patriot Cupu, které doplnilo focení s velkým počtem jeho fanoušků.

Amix Patriot Cup

Závod s několika letou tradicí tradicí na východě Slovenska pořádá Igor Kopček s týmem lidí okolo něj. Podporován je mnoha sponzory včetně značky AMIX a hotelu Patriot, obě tyto značky určitě vnímáté i v názvu soutěže. Igorovi se daří každoročně přilákat velká jména mezi závodníiky, ale také jako hosty. V minulosti zde exhibovali takové hvězdy, jako Dennis Wolf nebo Milan Šádek. V letošním roce se Igorovi i díky skvělým vztahům povedlo do Vranova dostat Michala Križánka pouhé dva týdny před vrcholem sezóny, kterým je MS profesionálů Elite Pro.
Michal Križánek vypadal výborně a má našlápnuto k tomu, aby obhájil své loňské prvenství z historicky prvního šampionátů profíků. Asi 125kg vážící kulturista byl hvězdou víkendu. Je moc dobře, že mají fandové možnost vidět své oblíbence i doma na soutěžích. A pro Michala je moc fajn, že se může ukázat před fanoušky, které před nějakými 30 měsíci ještě neměl, protože až tehdy začal s kulturistikou. Michal se učí, jaké je to být šampionem. Jak se chovat k fanouškům, jaké je to být ambasadorem kulturistiky. Je to složitá role, ale já doufám, že si ji Križo Križánek osvojí a bude oblíbencem. Nikoliv pouze neporaženým profíkem.

Michal Križánek na AMIX PATRIOT CUP