MILAN ŠÁDEK: „Kde budu cvičit?“ / Koronavirus COVID-19

MILAN ŠÁDEK vs COVID-19

Situace je jaká je a každý k ní přistupuje po svém. Každý ji vnímá jinak. Já píši o kulturistice a silových sportech. Nejsem politik, všeobecně známá osobnost, ani člověk pohybující se v medicíně nebo okolo hygieny. Můj názor ohledně koronaviru COVID-19  je vyloženě mým názorem, který nemám právo komukoliv tlačit. Mám zodpovědnost vůči sobě a lidem, se kterými přijdu do kontaktu. Oni mají zodpovědnost vůči mě, pokud semnou přijdou do kontaktu. Tady to končí, psát něco víc a hrát si na influencera (jedna z rakovin 21. století) rozhodně není můj styl. V tomto směru zůstanu u kulturistiky. Vás však nijak nabádat nebudu. Jak jsem napsal výše, nemám na to právo.

Milan Šádek

Co však do kulturistiky sahá je to, jak se samotní závodníci staví k aktuální situaci. Snad nikdo nebude mít problém s tím, když na web zkopíruji názor, příspěvěk, pohled kulturisty, kterého v České republice a na Slovensku respektuje snad úplně každý fanoušek i odborník. Milan Šádek je v mnoha směrech opravdovým profesionálem. No a právě díky podobným příspěvkům také obrovskou osobností české kulturistické scény. A těch máme velký nedostatek.

MILAN ŠÁDEK k aktuální situaci

„Kde budu cvičit?“ Všude čtu, jak se lidí zlobí ohledně opatření, která stanovila vláda. Já jsem profesionální sportovec, za 9 týdnů mám, resp. měl bych mít, soutěž v USA… Tyhle zákazy se mě tedy dotýkají velmi výrazně. I mně přišlo desítky dotazů, kde budu cvičit…
V tuto chvíli je ale velmi důležité si uvědomit, proč se tohle děje. Jde o zdraví, o naše zdraví, o zdraví vás a vašich blízkých… Celý život říkám, že naše zdraví je nejdůležitější a zejména v těchto chvílích bychom si měli uvědomit, že pro nikoho tato situace není příjemná, důvod je ale velmi zásadní, a to ochrana zdraví a zamezení šíření nákazy. Čím dříve budeme rozumní a budeme dodržovat všechna bezpečnostní nařízení, tím dříve tohle období přečkáme. Každý den mne překvapuje, jak mnoho lidí situaci zlehčuje. Není na místě panika, ale zodpovědnost.
Co se týče mě a mé přípravy, mám doma TRX, půjčím si alespoň nějaké jednoručky a budu improvizovat a doufat, že to vše brzy přejde a budeme se všichni potkávat jako dříve. Přípravu nekončím, věřím, že to brzy zvládneme.

View this post on Instagram

„Kde budu cvičit?“ Všude čtu, jak se lidí zlobí ohledně opatření, která stanovila vláda. Já jsem profesionální sportovec, za 9 týdnů mám, resp. měl bych mít, soutěž v USA… Tyhle zákazy se mě tedy dotýkají velmi výrazně. I mně přišlo desítky dotazů, kde budu cvičit… V tuto chvíli je ale velmi důležité si uvědomit, proč se tohle děje. Jde o zdraví, o naše zdraví, o zdraví vás a vašich blízkých… Celý život říkám, že naše zdraví je nejdůležitější a zejména v těchto chvílích bychom si měli uvědomit, že pro nikoho tato situace není příjemná, důvod je ale velmi zásadní, a to ochrana zdraví a zamezení šíření zákazy. Čím dříve budeme rozumní a budeme dodržovat všechna bezpečnostní nařízení, tím dříve tohle období přečkáme. Každý den mne překvapuje, jak mnoho lidí situace zlehčuje. Není na místě panika, ale zodpovědnost. Co se týče mě a mé přípravy, mám doma TRX, půjčím si alespoň nějaké jednoručky a budu improvizovat a doufat, že to vše brzy přejde a budeme se všichni potkávat jako dříve. Přípravu nekončím, věřím, že to brzy zvládneme #covid_19 #gym #nogym #milansadek #amix

A post shared by Milan Šádek IFBB PRO (@sadekmilan) on

Kde a jak se informovat o koronaviru COVID-19?

ČR: https://koronavirus.mzcr.cz/dulezite-informace-otazky-a-odpovedi/
SVK: