NEIL HILL: BIG RAMY na New York pro závodit nebude

FIBO 2019 a NEIL HILL

FIBO 2019 je tu a já jsem pro vás hned v jeho první den ulovil velkou osobnost. Je jí Neil Hill, trenér šampionů, bývalý profesionální kulturista a především jeden z nejlepších lidí ve světě kulturistiky. Hned v úvodu mě Neil doslova šokoval informací, že se jedná o jeho teprve třetí FIBO. No skutečnost je taková, že málokdo ve světě kulturistiky toho za rok nalétá tolik, co on. Neil je velkým bussinessmanem, který vytvořil globální síť různých spojení, díky kterým je skvěle zabezpečený.
Neil Hill si semnou na FIBO 2019 povídal přesně o tom, co byste čekali. Bavili jsme se o něm a o jeho klientech, kterými jsou především 7-násobný 212 Olympia šampion Flex Lewis, William Bonac a Big Ramy.

FLEX LEWIS

Plány pro Flexe jsou opravdu takové, že svůj návrat by měl walešský kulturista absolvovat za rok na Olympii. Tentokrát už ale v OPEN kategorii. Flex neměl v posledních letech kvůli váhovému limitu možnost nabírat svaly, čemuž musel uzpůsobit celou mimosoutěžní přípravu. Nesměl trénovat tvrdě a těžce, jak by sám chtěl, nemohl pořádně jíst a i další aspekty přípravy vrcholové kulturistiky musel výrazně brzdit, aby se nezvětšil.

WILLIAM BONAC

Pokud jde o Williama Bonaca, tak Neil je velice spokojen s tím, jak William vypadal v Columbusu na Arnold Classic. Pro Olympii chystají to samé s tím, že na vítězství by to mělo stačit. Brandon byl dle názoru Neila Hilla více než vyrovnaným soupeřem Williama a rozumí, proč se rozhodčí rozhodli dát to borcovi trénujícímu v Kuwaitu. Olympia bude úplně jinou soutěží a William si půjde pro vítězství.

BIG RAMY

A Big Ramy? Na toho nezapomínáme. S tím se dal Neil dokupy na podzim a společně spolu už nějaké ty tréninky absolvovali. Brzy se mohou oba těšit na další tréninkový mini-camp v Egyptě, kam odcestují z pracovních povinností. Neil se z přípravy s Ramym těší a ještě víc se těší na to, co společně vymyslí. Je v plánu něco, čím by si Ramy měl říct o Olympii!
Nezapomněl jsem se samozřejmě optat ani na to, kde my fanoušci uvidíme Ramyho příště. Dave Palumbo ve svém Youtube programu uvedl, že to bude na NY Pro, o čemž já věděl, že to neplatí. Neil mi tuto informaci potvrdil a vyjádřil se tak, že Big Ramy se ukáže na stagi na jedné z posledních 3 soutěží před Olympií.