O nás

O NÁS

Značka MUSCLE&FITNESS je v oblasti fitness, bodybuildingu a aktivního životního stylu světovým titulem číslo 1. Původní titul časopisu MUSCLE&FITNESS vydává v USA společnost WEIDER PUBLICATIONS / AMERICAN MEDIA, Inc.

Společná česká a slovenská edice časopisu MUSCLE&FITNESS vychází od roku 1992 a spolčenost MUSCLE&FITNESS – Czech & Slovak Edition disponuje na základě licenční smlouvy s AMERICAN MEDIA, Inc. výhradními autorskými právy v České republice a na Slovensku. Časopis je od svého vzniku nejčtenějším médiem svého druhu na českém a slovenském trhu.

Na naší domácí scéně se MUSCLE&FITNESS etabloval jako důvěryhodný a významný pomocník, trenér a poradce pro aktivní životní styl zaměřený na formování postavy, zlepšování kondice, správnou výživu a celkovou zdravou životosprávu. Spájíme ověřené teoretické poznatky, zkušenosti zahraničních a domácích sportovců a odborníků s bohatě ilustrovanými praktickými návody. Tištěný časopis MUSCLE&FITNESS je u nás v dané tematické oblasti nejdéle existující a nejčtenější periodikum, které od svého vzniku pravidelně vychází bez přestávky jako měsíčník.

Záměrem redakce MUSCLE&FITNESS je poskytování kvalitního informačního a metodického servisu pro sportovce mnoha odvětví a různé výkonnostní úrovně, jako i popularizace životního stylu fitness pro širokou veřejnost.

Od roku 1999 organizujeme transformační soutěž DO FORMY S MUSCLE&FITNESS pro kondičně cvičící muže a ženy ve změně postavy za tři měsíce. Soutěž měla od svého vzniku přes 10tisíc účastníků.

Časopis MUSCLE&FITNESS (v prvním roce své existence vycházel v roce 1991 pod názvem FIT-plus) vznikl v Československu a tento „federální“ charakter si udržuje dodnes, ať už se jedná o témata, složení autorského týmu, anebo jazyk příspěvků. Vyváženě pokrýváme dění tak na světové, jako i na české a slovenské scéně.

Všechny uvedené zásady platí nejen v souvislosti s tištěným časopisem, ale také na této webstránce, která je v úzkém propojení s printovým médiem a denně ji navštěvují tisíce čtenářů.

Popularitu našich médií dobře ilustruje i vysoký počet fanoušků MUSCLE&FITNESS – Czech & Slovak na Facebooku.

 

REDAKCE

Zakladatel, vydavatel a šéfredaktor (1991–2016)

PhDr. ĽUDOVÍT MAJOR

 

Šéfredaktor

Mgr. BORIS BÁRDOŠ

 

Odborný redaktor a online editor

Mgr. BORIS PREKOP

 

Editorka

ĽUBICA ŠULEJOVÁ

 

Grafický designér

PETER KOHÚT

 

Manažerka marketingu a inzerce

Mgr. PETRA ŠIŠKOVÁ
+421 901 747 568
siskova@muscle-fitness.cz

 

Publicisté

JOSEF ŠVUB
Ing. IVAN MACH, CSc. 

 

Hlavní fotograf

ZDENĚK DRYÁK

 

Odborní konzultanti

MVDr. ALEXANDER BAČINSKÝ, CSc. 
Prof. MUDr. DUŠAN HAMAR, PhD.

Ing. MARTA HORÁČKOVÁ
PaedDr. PETR TLAPÁK, CSc. 
Ing. arch. JURAJ VIŠNÝ

 

Spolupracovníci

PETR BÖHM

Bc. VERONIKA FAKTOROVÁ

PAVOL GUGA

JAN KAVALÍR

Mgr. ZLATA KLAUČOVÁ

Mgr. ERIK RÉDLI

Ing. JAN SMEJKAL

 

Předplatné do ČR

ROMAN HUBKA

Tel.: +420 602 522 404

Email: hubka@muscle-fitness.cz

 

Předplatné do SR

MUSCLE&FITNESS

Seberíniho 14

820 12 Bratislava 212

Tel.: +421243334169

Email: muscle-fitness@muscle-fitness.sk

 

 

© Copyright by MUSCLE&FITNESS-Czech & Slovak Edition. Přebírání materiálů z časopisu MUSCLE&FITNESS a z webstránky www.muscle-fitness.cz, resp. www.muscle-fitness.sk jen s předcházejícím písemným souhlasem vydavatele.