O nás

Značka MUSCLE&FITNESS je v oblasti fitness, bodybuildingu a aktívního životního stylu světovým titulem číslo 1. Původní titul časopisu MUSCLE&FITNESS vydává v USA společnost AMERICAN MEDIA, Inc.

Společná česká a slovenská edice časopisu MUSCLE&FITNESS začala svoji historii v roce 1991 (v prvním roce své existence vycházel pod názvem FIT-plus) a disponuje na základě licenční smlouvy výhradními autorskými právy v České republice a na Slovensku. Printový titul MUSCLE&FITNESS – Czech & Slovak byl od svého vzniku nejčtenějším médiem svého druhu na českém a slovenském trhu. V říjnu 2019 se tištěný časopis transformoval do online prostředí a dále funguje jako internetový magazín na stránkách muscle-fitness.sk a muscle-fitness.cz.

Na naší domácí scéně je značka MUSCLE&FITNESS etablovaná jako důvěryhodný a významný pomocník, trenér a poradce pro aktivní životní styl, zaměřený na formování postavy, zlepšování kondice, správnou výživu a celkovou zdravou životosprávu. Spájí ověřené teoretické poznatky, zkušenosti zahraničních a domácích sportovců a odborníků s bohatě ilustrovanými praktickými návody.

Záměrem redakce MUSCLE&FITNESS je poskytovat kvalitní informační a metodický servis pro sportovce mnoha odvětví a různé výkonnostní úrovně, jako i popularizovat životní styl fitness pro širokou veřejnost.

Od roku 1999 organizuje redakce transformační soutěž DO FORMY S MUSCLE&FITNESS pro kondičně cvičící muže a ženy ve změně postavy za tři měsíce. Soutěž měla od svého vzniku více než 10 000 účastníků.

Popularitu MUSCLE&FITNESS dobře ilustruje i vysoký počet fanoušků na sociálních sítích – Facebooku (MUSCLE&FITNESS – Czech & Slovak) a Instagramu (mfczechslovak).

 

REDAKCE

Zakladatel, vydavatel a šéfredaktor (1991–2016)
PhDr. ĽUDOVÍT MAJOR

Šéfredaktor
Mgr. BORIS BÁRDOŠ

Editorka
ĽUBICA ŠULEJOVÁ

Manažer marketingu
PETER ČERNICKÝ

Publicisté
JOSEF ŠVUB
Ing. IVAN MACH, CSc. 

Hlavní fotograf
ZDENĚK DRYÁK

Odborní konzultanti
MVDr. ALEXANDER BAČINSKÝ, CSc. 
Prof. MUDr. DUŠAN HAMAR, PhD.
Ing. MARTA HORÁČKOVÁ
PaedDr. PETR TLAPÁK, CSc. 
Ing. arch. JURAJ VIŠNÝ

Spolupracovníci
PETR BÖHM
Bc. VERONIKA FAKTOROVÁ
PAVOL GUGA
JAN KAVALÍR
Mgr. ZLATA KLAUČOVÁ
Mgr. ERIK RÉDLI
Ing. JAN SMEJKAL

MUSCLE&FITNESS
Elektrárenská 1
831 04 Bratislava

Tel.: +421 2 433 341 69
Email: muscle-fitness@muscle-fitness.sk

 

© Copyright by MUSCLE&FITNESS-Czech & Slovak Edition. Přebírání materiálů z časopisu MUSCLE&FITNESS a z webstránek www.muscle-fitness.cz a www.muscle-fitness.sk jen s předcházejícím písemným souhlasem vydavatele.