Partner Cup 2020 – poslední dopoledne v Čelákovicích

(text a foto: ZDENĚK DRYÁK) Neděle 11. října byla letos zatím posledním dnem, kdy se v důsledku opatření proti pandemii koronaviru mohla konat sportovní akce podobného formátu, ovšem za speciálních podmínek. Kdo chtěl vstoupit do Kulturního domu Čelákovice, musel stvrdit svým podpisem, že nemá příznaky onemocnění a byla mu změřena teplota. To se ovšem netýkalo případných diváků, jim byl vstup do sálu zcela zapovězen. Speciálnímu režimu byl přizpůsoben i samotný průběh soutěže, v dopoledním bloku proběhly všechny kategorie žen, muži měli následovat poté. Po semifinálových porovnáváních závodnice, které nepostoupily do finálové šestky, i s doprovodem okamžitě opustily prostory KD. V kategoriích s počtem šest, resp. sedm závodnic proběhlo rovnou finále. Žen se přihlásilo na sedm desítek a připravily se opravdu dobře, jako by tušily, že těch příležitostí letos už moc nebude…

I přes omezené možnosti cestování dorazilo do Čelákovic několik zahraničních účastníků, věrných tradici této kvalitní pohárové soutěže.

Po bezproblémovém ukončení dopoledního bloku, po sdělení policie, že prostory kulturního domu nejsou sportovištěm, se soutěžící přesunuli do tělocvičny místní školy, kde následně proběhl odpolední blok kategorií mužů.

Další fotky na http://img.gg/GlSv49q

VÝSLEDKY