PETR PETRÁŠ: raw benčpres 3 x 250 kg, pozved 3 x 370 kg

Před nedávnem jsme publikovali rozhovor s fenomenálním trojbojařem Petrem Petrášem o jeho současné mimosezónní (nicméně absolutně famózní) silové formě. Český behemot, jenž v roce 2018 trojbojem 1120 kg zvítězil na prestižním klání v raw (bez podpůrných dresů) powerliftingu Big Dogs 3 a stál se tehdejší dvojkou historických tabulek (nyní mu náleží č. 3), se sice loni na závodech neukázal, nicméně nyní na sociálních sítích udivuje brutální párou. Hned několik zajímavých videí Petra je k vidění v zmiňovaném rozhovoru, další dvě pak najdete v tomto příspěvku.
Oněch 250 kg pro tři snadná opakování benčpresu pak Petr v pražském Padera gymu předvedl doslova na poslední chvíli. Video s podtitulem Poslední trénink na delší dobu… 30 dní se totiž objevilo na Petrově instagramu v pátek 13. března, tedy v den, kdy v Česku i na Slovensku ­ – z nařízení státu kvůli prevenci šíření koronaviru ­ – houfně zavřeli všechna veřejná fitcentra…
Petr na videích váží cca 160 kg, i přes nesporně velice zajímavou fazónu se na žádnou konkrétní soutěž zatím nechystá (a vzhledem k pandemii všude kolem zřejmě ani tak brzy nebude) a na videu benčpresu jej jistí jeho půvabná manželka Denisa.

Raw benčpres: 3 x 250 kg

Raw mrtvý tah: 3 x 370 kg bez trhaček

View this post on Instagram

3x370kg 2.série @paderagym @metta s.r.o

A post shared by Petr Petráš (@petras.petr) on