Puerto Rico Pro: MARGITA ZÁMOLOVÁ vítězkou, jde na Olympii!

Margita Zámolová

Margita Zámolová je opravdovou hvězdou české scény fitness, physique a kulturistiky. Zatímco Adéla Ondrejovičová ničí své soupeřky v konkurenční Elite Pro, Margita bojuje s těmi nejlepšími z nejlepších v IFBB Pro lize. Vždy, když o bodyfitnessce Adéle píšeme, že je nejlepší, tak při tom myslíme na Margitu, která v physique žen dokazuje v Americe dělat výsledky, kterým se žádná Češka ani Slovenka ani nepřiblížila. Dnes Margita navíc slaví vůbec první profi vítězství v Americe.

Hurá na Olympii

Margita si svými výsledky znovu zajistila účast na Olympia víkendu. Ta dost možná nejlepší physique Evropanka současnosti tak bude znovu bojovat o umístění na hranici Top 10, no doufejme, že možná i Top 5. Margita ve svých 48 letech ukazuje, že možné je i to nemožné, pokud dokážete vymyslet postup, jakým se tam dopracujete. Pro ženy je mnohem náročnější vyrovnat se mužům formou, no jak vidno, tak ženy především v women`s physique mají silnější hlavu, než kulturisté. Pokud by se kulturisté na Olympii dokázali prezentovat formou, jakou měla v Puerto Rico Margita, tak máme o zábavu postaráno. Do té doby nezbývá, než Zámolovým pogratulovat a smeknout klobouk před tím, čeho Margita dosahuje. Vynikající výsledek pro opravdovou sportovní hvězdu. Moc takových sportovců nemáme v té naší bublině síly a svalů.
Foto příkládáme níže spolu s galerií Zámolových z Puerto Rico.

Marian Čambal šestý v 212ce

Tentokrát už plánovaný návrat do 212ky absolvoval Marian Čambal. V Puerto Rico nastoupil proti závodníkům, se kterými se až na vyjímky v minulosti neutkal. Nebylo tak dopředu jasné, jak vedle nich bude vypadat. Marianovi se od loňského listopadu, kdy závodil v Rumunsku (nenavážil limit pro classic physique a bojoval tak v 212ce) podařilo nabrat vydietované svaly nazpět. Vršek dokonce dokázal posunout ještě dál. Já Mariana viděl v neděli před odletem a vršek těla měl plný a kulatý, jako nikdy před tím. Dokázal tak srovnat rozdíl mezi do té doby dominantními stehny a horní polovinou těla. Od pondělí navíc značně posunul formu k lepšímu.
Na soutěži vypadal při návratu velmi dobře. Formu měl velice dobrou, ne však úúúplně 100%, na kterou jsme od něj zvyklý. V Dallasu za 2 týdny by měl být ještě kvalitnější, ostřejší a hlavně tvrdší. Takový, jakého jej známe z dřívějška. Myslím si, že může reálně zabojovat o Top 3 a při dobré konstelaci hvězd, kdo ví, třeba i o první místo. Tentokrát byl však vítěz jasný. Eduardo Correa byl brutální a neměl soupeře. Na Olympii bude patřit mezi favority, měl by.

Fotogalerie

Kompletní galerie a výsledky ze soutěže ZDE

Margita Zámolová

Margita Zámolová

Marian Čambal

Eduardo Correa

Eduardo Correa

Fotogalerie Zámolových