Shawn Rhoden má v tuto chvíli účast na Arnold Classic zakázanou!

Arnold Classic 2020

Arnold Classic v Columbusu se blíží, což je moc dobře! Sezóna 2019 je sice skoro u konce, ale my i tak můžeme začít mluvit o tom, co nabídne rok 2020. Zprávy z IFBB Pro ligy však nevěští nic dobrého. To pak ve svém posledním streamu potvrdil Ron HARRIS z Muscular Development. Ron totiž vypustil do světa zprávu, kterou jsme nikdo slyšet nechtěli. K tomu pak přidal několik dalších zpráv, za které vděčíme setkání, které se uskutečnilo mezi Stevem Blechmannem (majitel MD) a Bobem Lorimerem (prezident projektů okolo Arnold Classic, mimo jiné). Víme totiž, kdo bude závodit na Arnoldu za 3 měsíce. Ale ta hlavní zpráva?

Shawn Rhoden nebude závodit na Arnold Classic

30. října zveřejnil na svém instagramu Shawn Rhoden informaci o tom, že bude závodit na Arnold Classic v březnu. Spolu s ním měl být hlavní tváří víkendu BIG RAMY. Z tohoto souboje nic nebude. Už nějakou dobu jsme slyšeli různé informace ze zákulisí, které ne a ne nikdo potvrdit veřejně. Shawn Rhoden měl samozřejmě velký problém s tím, že mu bylo zakázáno závodit na Mr. Olympia, kde měl letos obhajovat své prvenství. To jsme ale nevěděli, že má problém i s IFBB PRO ligou, kde aktuálně není profesionálem. Shawn Rhoden si totiž pro rok 2019 neobnovil členství, letos tedy nebyl kulturistou s profesionální licencí.
To se IFBB PRO lize nelíbí a dělají mu problémy ohledně licence na rok 2020. Milan Šádek už svou licenci pro rok 2020 má, avšak MR. OLYMPIA 2018 ji získat nemůže. Důvod? Obvinění ze znásilnění. Stejně tak, jako si „kryli zadek“ pořadatelé Olympie v roce 2019, tak si letos obdobně dává bacha Jim Manion. Shawn Rhoden bude mít nejspíše nárok na IFBB PRO kartu pouze v případě, že pro něj bude rozsudek příznivý.
Sám Shawn však nic nevzdává a na dotaz fanouška, zda bude závodit na Arnoldu, před pár minutami odpověděl: „Pracuji na tom.“ Bez profi licence totiž nikde závodit nesmí.

Kdo bude na Arnold Classic 2020 chybět?

Shawn Rhoden
Phil Heath

Kdo bude závodit na Arnold Classic 2020?

Big Ramy
Steve Kuclo
Sergio Oliva jr.
Josh Lenartowicz
Patrick Moore
Johnnie Jackson – návrat po konci kariéry

Čeká se na definitivní potvrzení

William Bonac
Roelly Winklaar