SLAVOJ BEDNÁŘ: „Tohle byl jedním slovem výsměch! Chování pořadatelů, zázemí, organizace NULA!

Portugal Pro

O nejen pořadateli, ale i rozhodčími, absolutně nezvládnutém závodě Portugal Pro jsme vám již psali. Stručný článek doplněný o rozsáhlou review, i když zatím bez pořádných fotek, naleznete ZDE
V článku jsme museli zmínit, že na celý průběh závodu si nestěžují jen fandové, ale především i závodníci samotní. Ti, kteří musí obětovat vůbec nejvíc, aby mohli bojovat o to, co jim taková soutěž nabízí. Prize money, kvalifikace, respekt, úznání, prestiž, ale i dobrý pocit z parádního zážitku. Ze skvělé soutěže. Portugalsko má v tomto smyslu palec dolů od mnohých závodníků a český profík Slavoj Bednář se ke všemu dokonce vyjádřil i u sebe na Facebooku. Je co číst. Víc k tomu není co dodat.

Vyjádření Slavoje k Portugal Pro

„Tak mi chvíli trvalo, než jsem si to srovnal v hlavě a vůbec srovnal to, jak se k tomu vyjádřit. Ale co dodat… Asi je vám to všem jasný, a kdybych vám ten den popsal, FB by to pravděpodobně nevzal. 🙈🙏😊
A já si tu nechci stěžovat a ani nebudu!! Jen přátelé, tohle byl jedním slovem výsměch!! Chování pořadatelů, zázemí, organizace NULA!!
Rozhodování? NULA!!
Skvěle a pravdivě napsáno na Ronnie.cz:
“O rozložení sil na pódiu toho obvykle mají více napovídat semifinálová vyvolávání, jenomže v Portugalsku v nich byl poněkud chaos. První vyvolávání patřilo šestici Samson Dauda, Lukáš Osladil, Mohamed Shaaban, Iain Valliere, Lukas Wyler a Florian Poirson, přičemž v něm překvapivě chyběl Milan Šádek. Zda to bylo právem nebo ne, si nedovolíme soudit, na místě jsme nebyli. Když však Milan nebyl ani ve druhém vyvolávání, ve kterém pózoval třeba i takový Ole Kristian Vaaga, tak už to bylo na pováženou. Zvláštní bylo také třetí vyvolávání v pořadí, protože hodit v něm perfektně připraveného Slavoje Bednáře a už zmiňovaného líbivou postavou disponujícího Milana Šádka do jednoho pytle s Alexandrem Natafem a Sergeyem Zebaldem, dává asi takový smysl, jako polévat kaviár kečupem.”
Z praktického hlediska Samson Dauda, kterého jsem nechal ve Vancouveru před týdnem za sebou, rozhodně formu nezlepšil a tady šel první vyvolání a nakonec Top 5. A o Milan Šádek radši nemluvím. Nedívalo se mi na něj lehce, když ho nebrali do prvního calloutu, a když ho nevzali ani ve druhém, došlo mi, že to, co je tady v hajzlu, není zdaleka jen organizace a zázemí!!
Nezaslouží si to další koment!! A už tak je to moc dlouhý. 😊
A kdo jste se dostali až sem…😊😊😊
Mám za sebou neuvěřitelnou sezónu, a vy to víte, že tenhle výsměch na tom máloco může změnit.
Navážil jsem tady 113,3kg, takže od loňského roku jsem skutečně přibral 9kg a s kvalitou jsem spokojenej, a tu prokazují i výsledky v Chicagu a Vancouveru!! A to je pro mě směrodatné…progres…že jsem letos dostal pocit, že i v IFBB PRO mám své pevné místo a budu mít ještě co říct!!! ✊️😉
A to byl obrovský cíl pro letošek!! 🥇✊️
CÍL SPLNĚN!! 💪😉
Byl to asi ten nejnáročnější měsíc, ale každá chvilka stála za to!! Moc vám děkuju za tu neskutečnou, nehasnoucí a plnou podporu!! Byla, je a vždy bude pro mě moc důležitá!! Součást té motivace, která nesmí nikdy zhasnout. Protože často právě motivace je to jediné, na co váš organismus funguje a vy jste schopní jít dál, i když už všichni ostatní končí!!
Pro mě to byl letos velký a skvělý začátek!! 👍“

Foto: Pavel Šniager


Foto: Pavel Šniager