Vince Gironda: The wild physique (6)

Výčet celebrit, trénujících u Vince Girondy.

James Darren Cvičil tady půl roku a pak zjistil, že patří k nejlepším zpívajícím hercům Ameriky. Narozen 1936, hrál např. v „The Guns of Navarone“ (1961) a „Star Trek.“ Nazpíval 13 LP desek.

girondawild_estrada.jpg

Eric Estrada Nejštědřejší muž, jehož jsem trénoval. Nikdy nemá tolik práce, aby nedal řeč se svými fanoušky.

 

girondawild-feldman.jpg

Marty Feldman Má tichý anglický vzhled. Někdy vypráví vtipy, ale raději je poslouchá. Rád mluví o fotbale a světové politice. Původem Angličan (1934-1982), hrál např. Igora ve filmu „Young Frankenstein“ (1974).Kouřil tři balíčky cigaret denně a těsně před smrtí stále trénoval (viz FOTO, kde líbá Girondu).

Bruce Fisher Obvykle hraje zloduchy ve filmech typu „meč a čaroděj.“ Posilování moc nežere, ale miluje hovory s děvčaty v gymu. Narozen 1936, hrál např. v „Escape from Alcatraz“ (1979).

 

girondawild_flynn.jpg

Sean Flynn Můžete v něm poznat jeho otce. Tvrdě trénoval a činkám byl oddaný; tichý a mimořádně mužný. Narozen 1941 jako syn věhlasného Errola Flynna. Vysoký 188 cm, natočil několik filmů (The Son of Captain Blood), po roce 1967 se stal fotoreportérem a zřejmě záhadně zahynul v Kambodži někdy roku 1971.

 

girondawild-blake.jpg

Robert Blake V roce 1983 hrál odborového předáka Jimmyho Hoffu a ihned poté dostal roli ve filmu „Scarface,“ pro kterou musel přibrat 20 kg tuku. „Blake rád jí a tak to bude práce konaná s radostí!“

 

girondawild_busey.jpg

Gary Busey Dokázal naprosto změnit svůj styl života k lepšímu. Narozen 1944, byl ve filmech „Lethal Weapon,“ „Predator 2,“ „Under Siege.“

 

girondawild_dobson.jpg

Kevin Dobson Za dva týdny dokázal vyrýsovat pro film „Hard Hat and Legs.“ Narozen 1943, účinkoval v seriálu „Kojak“ s Terry Savalasem.

 

girondawild_drury.jpg

James Drury Pilný student života. Je demokratický a nikdy neprotestuje. Narozen 1934, připomínal Gary Coopera a hrál hlavně kovboje a šerify.

Tony Fields Tanečník číslo jedna. Neuvěřitelně nadšený, nedokázal uvěřit svému novému tělu, které si tady vypracoval. Účinkoval např. v „Chorus Line“ a klipech Michaela Jacksona. Zemřel roku 1995 ve věku 36 let na rakovinu.

 

girondawild_garner.jpg

James Garner Pan Hodný. Když jej potkám na ulici, vždycky dáme řeč. Rozhodně nemá rád tvrdý trénink. Narozen 1928, automobilový závodník a hráč golfu, hrál padesát let (1956-2007). Má hvězdu na Hollywood Walk of Fame.