John Simmons Detroit 202 (IFBB)

l foto: JEFFREY SYGO

Madridu, profesionální kulturisté do 202 liber, aspirující na start ve váhově omezené kategorii na letošním Olympia Weekendu, si na definitivu počkali ještě týden. Tečku za možností nominovat se na nadcházející 202 Showdown do Las Vegas udělala až v sobotu 18. září v americkém Detroitu (Michigan) soutěž John Simmons Detroit 202.

Jejím vítězem se stal estetický Američan Stan McQuay, jenž si tak připsal již své druhé profesionální prvenství. Ve váhově omezené kategorii triumfoval také loni na Jacksonville Pro.

Další dvě postupová místa na letošní 202 Showdown obsadili rovněž kulturisté z USA – Daryl Gee na druhé a Tricky Jackson třetí příčce.

Překvapením bylo až čtvrté místo favorizovaného Mark Dugdalea, jenž vsadil vše na jednu kartu a k nominaci na Olympia Weekend 2010 využil pouze jediného startu v sezóně. Kvůli rezervám v připravenosti se však do Las Vegas vybere nakonec letos pouze jen jako divák…

V bikini zvítězila Noémi Oláh z Maďarska. Na Bikini Olympia 2010 do Las Vegas se společně s ní podívají i závodnice z dalších dvou medailových míst – Američanka Christy Merritt (2.) a Dina Al-Sabah (3.) z Kuvajtu.

Více fotografií ze soutěže ZDE.

Účinkování závodníků na medailových pozicích přibližují i následující videa. STAN McQUAY  

DARYL GEE  

TRICKY JACKSON  

POROVNÁVÁNÍ  

 

2010johnsimmonspro_scorecard2.jpg

2010johnsimmonspro_scorecard1.jpg