SR a ČR na MSJ na masters IFBB 2015

Po pět cenných kovů – taková je bilance slovenské i české výpravy na letošním MS juniorů a master IFBB, jež se v dnech 11. až 13. 12. konalo v středoamerickém Salvadoru.

Z našinců nejúspěšnější byla Slovenka Timea Trajteľová, jež si vedle zlaté v kategorii do 166 cm vybojovala také absolutní prvenství v bikini fitness juniorek.

Z reprezentačního výběru SR stáli na medailových stupíncích také Denisa Hargašová (2. v bikini juniorek do 166 cm), Veronika Guľášová (2. v bikini juniorek nad 166 cm), Tatiana Kožuchová (2. ve fitness juniorek) a Erik Halaška (2. v klasické kulturistice juniorů).

Do šestičlenného finále se probojovaly ještě Lucia Baldwin (5.), Monika Rosenbergerová (6., obě bikini masters), mimo něj zůstali Sandra Cabaníková (8. v bikini juniorek do 160 cm) a Radoslav Filip (10. v kulturistice juniorů nad 75 kg).

Zlato pro Česko vybojovala v kategorii bikini fitness juniorek nad 166 cm Adéla Storzerová. Na cenný kov dosáhli také Zdena Tvrdá (2. v bodyfitness masters nad 45 let), Margita Zámolová (3. bodyfitness masters od 35 do 44 let), Andrea Horňáková (3. v bikini juniorek do 166 cm) a Pavel Koukal (3. v klasické kulturistice juniorů).

Do finále postoupili ještě Jean-Marc Schuttrumpf (4. v klasické kulturistice masters nad 50 let) a Miloš Pavlů (6. v kulturistice masters od 50 do 59 let do 80 kg), naopak semifinále znamenalo konečnou pro Milana Eclera (8. v kulturistice masters od 60 do 65 let).

Aneta Tomanová měla startovat v kategorii physique juniorek, jelikož však byla jediná, zůstala bez soupeřky…

 Množství fotografií z MSJ a masters 2015 IFBB přináší portál EastLabs.sk.

VÝSLEDKY

Timea TrajtelovaTimea Trajteľová (SR)

Denisa HargašovÁDenisa Hargašová (SR)

Veronika GuľášováVeronika Guľášová (SR)

Tatiana KožuchováTatiana Kožuchová

Erik HalaškaErik Halaška (SR)

Adéla StorzerováAdéla Storzerová (ČR)

Zdena TvrdáZdena Tvrdá (ČR)

Andrea Horňáková Andrea Horňáková (ČR)

Margita ZámolováMargita Zámolová (ČR)

Pavel KoukalPavel Koukal (ČR)