Tímea Trajteľová čeká miminko!

Tímea Trajteľová čeká miminko!

Timea Trajteľová je ženou, o které nejde psát jinak, než v superlativech. Mezi roky 2015 až 2018 zářila na slovenských i světových bikiny fitness pódiích. Mnohokrát byla na celé soutěži tou nejlepší závodnicí. Na mistrovství světa juniorů zvítězila dokonce 3 roky po sobě. Minimálně v letech 2017-18 byla slovenskou jedničkou. Pro rok 2018 dokonce plánovala startovat na více než 20 závodech doslova po celém světě. Tento plán však skončil ve třetině cesty. Tímea se totiž od roku 2016 potýkala s kýlou. V přípravě na mistrovství světa 2017 v Dominikánské republice jí bolest spojená s kýlou už hodně omezovala. Tímea má však tvrdou hlavu a pro rok 2018 měla plán, do kterého prostě musela jít. Brzy však pochopila, že tentokrát to už nepůjde. Bude potřeba zastavit a kýlu pořešit. Vynucenou pauzu využila také na operaci vybočené nosní přepážky. Rekonvalescence byla dlouhá. Timea Trajteľová ale tohle nezávodní období využila neuvěřitelně produktivně. Kromě toho, že se objevila na titulce našeho časopisu, se z ní stala jedna z největších hvězd evropského fitness. Čas, který by normálně využila v posilovně a k závodění, takto věnovala budování vlastního vztahu nyní již s manželem Petrem a taktéž byznys stránce fitness odvětví.


Timea Trajteľová plánovala návrat na soutěžní prkna k 5.4. 2020 na AMIX Patriot Cup. A formu měla výtečnou. Opatření spojená s covid-19 ale znamenala kompletní zrušení jarní sezóny v IFBB. Timea se po zrušení sezóny nepoložila. Naopak zfinalizovala neuvěřitelně rychle všechno potřebné k tomu, aby představila svou vlastní značku – Timme. Rok 2020 byl tak pro stále ještě velice mladou fitnessku neuvěřitelně úspěšný, i když velice náročný po stránce pracovní.
Včera na Štědrý den však krásný pár sdílel novinu, která zbořila Instagram (33000 lajků a 1200 komentářů). Tímea s Petrem čekají miminko! Co to znamená pro sportovní kariéru hvězdné závodnice v tuto chvíli nevíme. A upřímně, teď je to úplně jedno. Pro Tímeu jde o splnění jejího dost možná největšího životního snu. Kdo ji sleduje na sociálních sítích ví, že miminko si přeje ze všeho nejvíc. Manželům přejeme pohodový průběh těhotenství a těšíme se, až se nejen s námi za několik měsíců podělí s informací o narození jejich prvního potomka. Krásných zpráv totiž na tomto světě není nikdy dost.

 

https://www.instagram.com/p/CJMPfqKgA_b/