V 35 letech zemřel kontroverzní chorvatský kulturista Aleksandar Srdoč

Aleksandar Srdoč

Smutná zpráva dorazila z Chorvatska. Profesionální kulturista Petar Klančír publikoval na svém Instagramu zprávu o úmrtí Aleksandara Srdoče. Aleksandar Srdoč byl kontroverzním avšak také v jistých kruzích velice populární kulturistou doma v Chorvatsku. Díky svému vzhledu, výrazným žilám a velmi dobré formě, kterou si dokázal udržovat během let, si jej někteří fandové zamilovali.
Aleksandar Srdoč byl všeobecně považován za kulturistu, vždyť vypadal výborně. V posledních letech už tak aktivní nebyl, nejlepší roky zažil okolo roku 2010. V tomto období zasvětil kulturistice asi nejvíc a byl na svém vrcholu. Podpořil to i hezkými výkony v posilovně, kde se mu povedlo zdvihnout například 230 kg na bench press. O 10kg více dokázal s drobnou dopomocí. Nevyhnuly se mu však mnohé kontroverze včetně toho že skončil ve vězení. Své příznivce si však vždy našel a problém pracovat s ním rozhodně neměli ani sponzoři.
Ve svých 35 letech svět opustil příliš mladý. Skutečná příčina smrti není v tuto chvíli jasná. Jeho předčasné opuštění našeho světu je tragické.

Aleksandar Srdoč