VÉGH vs. VEMOLA ohlášeno pro OKTAGON MMA

Oktagon MMA

Organizace Oktagon MMA je spolu s XFN tou největší společností, která pořádá zápasy MMA v České republice a na Slovensku. Právě tyto dvě organizace mezi sebou mají obrovskou rivalitu, která se projevuje každý den na sociálních sítích, mezi fanoušky, zápasníky i promotéry.
Z pohledu nezaujatého fanouška a především zástupce médií je to zajímavá show. Rozhodně to příspívá propagaci MMA v České republice a na Slovensku. Pevně věřím, že právě úspěch těchto dvou organizací na domácí scéně je tím hlavním důvodem, proč UFC uskuteční turnaj zápasů v Praze již 23.2. 2019. O MMA je u nás zájem a troufám si tvrdit, že je MMA tím nejrychleji rostoucím sportem v našich končinách. Bylo by fajn, kdyby to turnaj v Praze potvrdil i zajímavými čísly, pokud jde o přímý televizní přenos.

Karlos Vemola

Karlose „Terminátora“ Vemolu nemusím představovat. První Čech v UFC je největší hvězdou MMA v našich končinách. Jako jediný MMA fighter se pravidelně objevuje v mainstream médiích bez ohledu na to, pokud je tématem nějaký z jeho očekávaných zápasů. V posledních letech byl Karlos navíc tváří XFN, která se hlavně jeho zásluhou stala vyhledávanou značkou.
V roce 2019 však Karlos, respektive jeho právní zástupci, museli řešit situaci, která bude objektem soudního řízení, ale pro nás je relevantní informace, že KARLOS VEMOLA vypověděl smlouvu s XFN pro nedodržení podmínek z jejich (XFN) strany. Situace se zákulisně vyvíjela a včera jsme se konečně dozvěděli víc.
Karlos Vemola byl včera představen jako nový zápasník na velkolepé tiskové konferenci PrimeTime, kterou Oktagon MMA uspořádal. Jedná se o obrovskou zprávu, která bude zcela logicky velikánským tématem dalších dní, týdnů a možná i měsíců. Tím spíš, když má mít právní dohru, jak avizuje XFN, které chce Vemolovi zabránit zápasit v Oktagon MMA.
Kdo má být Vemolův soupeř? Attila Végh. Souboj století na domácí scéně. Tento zápas se však neuskuteční hned. Karlos by měl totiž nejprve nastoupit 16.3. 2019 na OKTAGON 11 proti soupeřovi, který zatím nebyl oficiálně oznámen. Brousí si zuby na „Piráta“ Samuela Krištofiče a Attilu Végha. Rád by také získal mistrovský pás Oktagonu do 84kg.

Velikánská výhra pro Oktagon

Oktagonu patří obrovský potlesk za to, co se jim včera povedlo. Podepsání Karlose pod Oktagon MMA je velká věc, ale já osobně jsem nejvíc ocenil celou tiskovou konferenci. Tak dobře to umí udělat ve světě MMA pouze UFC a v ČR a na SVK jsem nic podobného ještě neviděl bez ohledu na to, jaký sport si vyberete. Velice dobrá práce!

Végh vs Vemola