Věra Mikulcová: Bez dopingu to nejde, kulturistika není oběť. Jsem spokojená, jak vypadám

Věra Mikulcová

Poslouchat rozhovory kulturistů v mainstream médiích je povětšinou jedna velká tragédie a hanba. Většinou lžou, jako když tiskne, a otázce na doping, která samozřejmě vždy musí přijít, se snaží oklikou vyhnout za každou cenu, jen aby nemuseli odpovědět napřímo. Čest výjimkám. S velkým zájmem jsem si tedy poslechl rozhovor, který mi přeposlala má přítelkyně s tím, že: “Láska, Věrka má nový rozhovor, už jsi ho slyšel?”

Věra Mikulcová

Mluvila o Věře Mikulcové, české profesionální kulturistce. Věra nejen že je extrémně dobrá v tom co dělá, což potvrzuje její loňské druhé místo z Toronto Pro Supershow, ale také skvělým způsobem reprezentuje kategorii, která je na úplném okraji světa kulturistiky a fitness. Věra je z několika důvodů opravdu zajímavou závodnící, vedle toho, že má opravdu skvělé výsledky. Minimálně za poslední rok je opravdu vidět. Dělá rozhovory napříč spektrem médií, které vzhledem k jejímu zaměření budí pozornost. Tato pozornost možná není zprvu nejvhodnější, avšak jde o rozhovory, kde se Věrky moderátoři ptají a ona jim na rovinu odpovídá. No a z toho, co jsem měl zatím možnost slyšet, tak její rozhovory jsou vynikající. Nelže, nesnaží se vyhnout těžkým otázkám a na témata, která se mohou zdát nepříjemná a týkají se například jejího vzhledu, odpovídá vyrovnaně. Že právě ona, ze všech českých kulturistů a kulturistek, se nebojí sednout před kameru a mluvit otevřeně, za to jí patří velký respekt.
Pokud vás tedy Věra zajímá jako člověk, chcete slyšet její názory a zjistit, jak reaguje na otázku, zda vypadá jako chlap, jestli se jí líbí, jak vypadá, nebo jestli bere nejenom “ten” doping, ale i “ty” steroidy, tak si poslechněte její rozhovor pro DVTV. Přikládáme YouTube video, které má asi 6 minut. Celý dvacetiminutový rozhovor si můžete poslechnout kliknutím na odkaz ZDE.