VOJTA TRNKA: Naturálně absolutním mistrem ČR v mužích i juniorech

Vojta Trnka


VOJTA TRNKA – obrovský talent české kulturistiky, skvělej kluk a INSPIRACE hodná pro každého, kdo chce být kulturistou. Absolutní mistr Čech i ČR v juniorech i v mužích (jako junior) – NATURÁLNĚ. Stejně tak 3. místo v juniorech i mužích na ME. Borec, co během roku (12 měsíců) dokázal NABRAT 15kg svalové hmoty, čímž ukázal své elitní genetické předpoklady. O budoucnosti, současnosti ale i minulosti… o steroidech, motivaci, Jirkovi Vackovi, Štěpánu Ginzelovi, Flexovi Lewisovi… O KULTURISTICE.
Nové číslo Muscle&Fitness v prodeji na našem e-shopu i s článkem o Vojtovi

Velký rok 2019

Vojta Trnka finišuje svou přípravu na dvě jarní soutěže, ta první přijde na řadu 30.3. v Anglii a ta druhá o 14 dnů později ve Francii. Vojta se na nich pokusí zabojovat o profi kartu. Ambicí Vojty Trnky je stát se profesionálem kategorie kulturistika do 212 a probojovat se na Olympii, kde bude mít šanci závodit s těmi nejlepšími.

Pokud se o Vojty plánech chcete dozvědět něco víc, zajímají vás jeho začátky, cesta naturálního kulturisty, který po půl roce v kulturistice získal juniorský absolutní titul na mistrovství Čech i České republiky, a pak to samé, NATURÁLNĚ, zopakoval i o rok později v mužích, tak si můžete pustit následující rozhovor, který se s Vojtou objevil v Honza Kavalir podcast. Vojta zde dokonce mluví o tom, jak dokázal za 50 týdnů nabrat 15kg svalů!

Video – Vojta Trnka: